více >>
Deník

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme žáky ze ZŠ a MŠ Vilémov

Havlíčkobrodsko - Havlíčkobrodský deník přináší čtenářům nový seriál Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím bude představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Havlíčkobrodsku, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků každou středu na straně 4 a na webu najdou prvňáčky z Havlíčkobrodska. Deník si tak mohou koupit na památku. Nyní se představují žáci ze ZŠ a MŠ Vilémov.

Na fotografii jsou žáci 1. třídy ZŠ a MŠ  Vilémov paní učitelky Jaroslavy Mudrochové.  Ve školním roce 2017/18 škola přivítala 9 prvňáčků. Děti mají výhodu, že se všichni znají už z mateřské školy, kterou tu navštěvovaly. Prostředí školy je témeř rodinné.

Na fotografii jsou žáci 1. třídy ZŠ a MŠ Vilémov paní učitelky Jaroslavy Mudrochové. Ve školním roce 2017/18 škola přivítala 9 prvňáčků. Děti mají výhodu, že se všichni znají už z mateřské školy, kterou tu navštěvovaly. Prostředí školy je téměř rodinné. Škola před několika lety zavedla výuku anglického jazyka hravou formou Již od prvního ročníku. Rodiče to vítají a škole se to také velmi osvědčilo.

Příště představíme prvňáčky ze ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou.

 

Dále z vašeho Deníku