Nehoda se stala první říjnový den přibližně deset minut po páté hodině odpoledne na silnici I/38 mezi obcemi Kámen a Olšinky. Policisté zjistili, že řidička osobního auta značky Peugeot strhla řízení, aby zabránila střetu s protijedoucím osobním autem modré barvy. To předjíždělo kolonu vozidel ve směru od obce Kámen. „Při úhybném manévru dostala řidička s vozidlem smyk, přejela do protisměru, kde došlo ke střetu s protijedoucím motocyklem Honda. Po střetu byla vozidla odhozena na svodidla. Řidič modrého osobního vozidla v jízdě pokračoval,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Nehoda dvou aut na křižovatce u obce Štoky na Havlíčkobrodsku.
Srážka aut na křižovatce u Štoků: zranili se řidiči i spolujezdci

Při nehodě se zranili oba řidiči. Dechová zkouška na alkohol u nich byla negativní. Škoda je přibližně sto osmdesát tisíc korun.

Policisté žádají svědky, aby se přihlásili na tísňové lince 158. „Policisté se zároveň obracejí na řidiče, kteří místem projížděli a mají ve vozidle palubní kameru, která průběh dopravní nehody, případně situaci těsně před nebo po ní zaznamenala. Také v tomto případě žádáme, aby se případný majitel kamerového záznamu přihlásil,“ doplnila mluvčí.