Po smyku boural v protisměru. Při srážce aut na Brodsku se zranili čtyři lidé
Jedním těžkým a třemi lehkými zraněními skončila nehoda dvou osobních aut na silnici první třídy u obce Věž – Skála. Podle policistů pětašedesátiletý řidič škodovky ve směru na Věž při průjezdu zatáčkou dostal smyk a v protisměru se střetl s volkswagenem.
O nedělní bouračce policisté informovali v pondělí. Došlo k ní před druhou hodinou odpoledne. „Řidič Škody utrpěl těžké zranění a byl transportován do nemocnice,“ potvrdila krajská policejní mluvčí Stanislava Rázlová. ¨
Řidič volkswagenu vyvázl s lehčím zraněním a na místě ho ošetřili zdravotníci záchranné služby. Další dvě osoby z tohoto auta záchranáři převezli do nemocnice s podezřením na lehké zranění.
Podle policistů řidič volkswagenu před jízdou nepil alkohol. „Škoda je kolem sto padesáti tisíc korun,“ dodala Rázlová. Policisté okolnosti nehody dál prošetřují.