Na konto brodské Jiskry přibyly dvě vítězství

HAVLÍČKŮV BROD - Čtyři mistrovská utkání ligové házené se hrála na palubovce sportovní haly brodské Jiskry. Úspěšnost domácích oddílů byla poloviční.

18.4.2007

Střela za střelou. Brodští házenkáři nedokázali udržet krok se soupeřem, i když bělského brankáře často prověřovali.Foto: DENÍK/archiv

II. liga žen

H. BROD - PARDUBICE 30:25

Brodské házenkářky sice soupeře do vedení ani jednou nepustily, hráčky z Pardubic však nedaly ani metr hřiště zadarmo.

Hned po přestávce vyšlo Jiskře několik brejků, z čehož pramenil i slušný náskok 20:15. Potom však přišly zbytečné technické chyby a soupeř dotáhl až na 25:24. Za toho stavu podržela spoluhráčky gólmanka Brožová, která vystřídala Vojířovou.

V samém závěru hostující hráčky odcházely fyzicky, ránu do vazu jim uštědřila zkušená Kašpírková dvěma brankami v rozmezí půlminuty.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Vojířová, Brožová - Kolesová (3), Neubauerová (4), Kašpírková (2). Kopicová 5, Krejcarová (4), Kučerová (4), L. Kafková (5), Prodělalová, Herzánová (1), P.Kafková, Pechová (1), Pešková. Poločas 12:10.

II. liga mužů

H. BROD - BĚLÁ P. B. 30:40

S vedoucím oddílem tabulky svedli brodští házenkáři v poli vyrovnaný boj, nejlepší hráč hostů Vaníček (12 branek - pozn. red.) byl však k neudržení, a to utkání rozhodlo.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal (1), Jasčeg - Sláma (8), Matějů (4), M. Drozd, Holenda, Dvořák (1), Vondra, Slavík (1), Menšík (1), Zich (3), Dymáček, P. Drozd (3), Rezek (8). Poločas 18:21.

I. liga st. dorostenek

H. BROD - LIBEREC 21:23

Hostům se po deseti minutách podařila sedmibranková šňůra, což rozhodlo o vítězi zápasu. Domácí kanonýrka Hana Kutlvašrová zaznamenala dvanáct branek, ani to však nestačilo alespoň na srovnání skóre.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Myslivcová, Vopálková - P. Kafková, Pechová (1), Pešková, Záklasníková, Satrapová (2), Stejskalová (1), Vrbková (2), Machovcová, Kutlvašrová (12), Kraučuková (3), Megelová. Poločas 8:15.

I. liga ml. dorostenek

H. BROD - CHEB 26:20

Brodská děvčata překypovala bojovností a chutí do hry, odměnou jim bylo zasloužené vítězství nad druhým oddílem prvoligové tabulky. Roli střelkyně potvrdila v utkání Burdová.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková, Vopálková - Beránková, Jitka Kutlvašrová (3), Kubátová, Součková (1), Hornová, Capochová(2), Špásová, Machovcová, Vrbková (4), Kraučuková (4), Stejskalová (3), Burdová (9). Poločas: 10:9.

18.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Obsluha strojů 90 Kč

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla strojník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, - obsluha automatického lisu, manipulace s výrobky, kontrola výrobků, drobná údržba strojů, - 12 hodinové směny, - po zapracování možnost prodloužení prac. poměru na dobu neurčitou, Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Bohemia machine s.r.o., Zámecká, č.p. 1177, 582 91 Světlá nad Sázavou. Informace: Petr Moravec, +420 730 513 318.

Kultura a sport - Kultura a sport Plavčíci, strážci pláží 100 Kč

Plavčíci, strážci pláží plavčík. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: - zdravotnická škola výhodou, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, schopnost komunikovat s návštěvníky, příjemné vystupování, zodpovědnost, - dozor nad koupajícími, záchrana tonoucích, poskytování první pomoci, - možnost zajištění kurzu plavčíka (červen 2018) - kvalifikace na 2 roky = závazek vykonávat funkci plavčíka pro naši organizaci min. po dobu letní sezóny 2018, - podrobné informace na tel. 569 422 518 - paní Melounová, Žádost s životopisem doručit na adresu: Technické služby HB, k rukám paní Teclové, Na Valech 3523, 580 02 H.Brod nebo e-mailem., Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.. Pracoviště: Technické služby havlíčkův brod - letní koupaliště, Chotěbořská, č.p. 2997, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Ludmila Teclová, +420 569 429 829.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 19 900 Kč

Číšníci a servírky provozní - číšník / servírka. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - znalost AJ podmínkou, znalost dalších cizích jazyků výhodou (např. NJ), - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, - osobní kontakt po předchozí tel. dohodě. Pracoviště: Johana bambuchová - penzion u bambuchů, nám. Sv. Jiljí, č.p. 35, 582 77 Libice nad Doubravou. Informace: Johana Bambuchová, +420 602 625 966,569 621 269.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 17 800 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků skladník / skladnice. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, snaha učit se novým věcem, ochota fyzicky pracovat, - výhodou: oprávnění k řízení motorových vozíků skupin A, D, praxe ve skladu, - vychystávání zákaznických objednávek, příjem a balení zboží, manipulace s paletovým vozíkem, - prac. doba 5:30-13:30 hodin, - prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou, - tel. nebo osobní kontakt (osobní vrátnice) v prac. dny mezi 7. a 15. hodinou. Pracoviště: P l e a s a.s., Havířská, č.p. 144, 580 01 Havlíčkův Brod 1. Informace: Dagmar Heřmánková, +420 569 463 304,569 463 215.

Jak jsme žili v Československu. Ilustrační foto

Jak jsme žili v Československu. Představíme Číhošť

Velkými změnami prochází budova základní školy v Libici nad Doubravou.

Škola v Libici nad Doubravou prochází rekonstrukcí

Pachatel se vloupal do bytu a odnesl šperky za tisíce

Havlíčkův Brod - Dosud neznámý pachatel se vloupal do jednoho z bytů na ulici Pražská v Havlíčkově Brodě.

Babiš stavěl májku a velbloud se před dětmi nehrbil: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 25. dubna 2018.

Žďár už nevede divizi, první je Vrchovina

Vysočina – Změna lídra. Fotbalisté Žďáru padli po pěti vítězných zápasech v Šumperku a v čele je po 22. kole divize D vystřídala Vrchovina. Ta si doma poradila s Havlíčkovým Brodem.