II. liga žen

Č. BUDĚJOVICE – H. BROD 27:22

Vítězná šňůra vedoucího oddílu tabulky se přetrhla až ve třináctém zápase na jihu Čech. Pro brodskou Jiskru to bylo opravdu nešťastné utkání, z důležitosti zápasu vyplynula i nervozita, a tak dvě třetiny střetnutí brodská děvčata tápala, hrála bez patřičného důrazu.

Vždyť za prvních dvacet minut po pauze zaznamenala Jiskra pouze tři branky a probudila se až v poslední desetiminutovce, kterou vyhrála 8:2.

„Nedařilo se brankářkám, obrana byla hodně propustná, spojkám nevycházela střelba,“ smutnil trenér David Kučera.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu:

Vojířová, Brožková, Ulrichová – Kučerová (1), L. Kafková (4), Kolesová (4), Krejcarová (5), Kopicová (3), Prodělalová (2), Neubauerová, Pechová (1), Pešková (2), Herzánová. Poločas: 18:11.

II. liga mužů

JABLONEC – H. BROD 36:18

Brodští házenkáři na třetí oddíl tabulky nestačili, rozhodly vyšší postavy domácích a jejich střelecká potence ze střední vzdálenosti.

Jasčeg, Dočkal – Sláma (8), Matějů (4), Zich (2), Drozd (2), Rezek (1), Menšík, Dymáček, Dvořák, Holenda (1). Poločas 14:8.

I. liga st. dorostenek

PÍSEK – H. BROD 41:22

Házenkářky z Vysočiny držely se soupeřem krok, v závěru však odpadly fyzicky a z rychlých protiútoků inkasovaly. Poločas 16:10.

I. liga ml. dorostenek

PÍSEK – H. BROD 30:27

Brodská děvčata nezvládla poslední minutu utkání. Promarnila dvě gólové šance, naopak po zbytečné ztrátě míče dvakrát inkasovala.

Křenková, Vopálková – Vrbková (4), Kubátová (3), Stejskalová (3), G. Špásová (2), Bouchnerová (1), Součková (1), J. Kutlvašrová(5), Capouchová (4), Kraučuková (4), Machovcová, Beránková. Poločas: 15:14.