Přibyl skončil dvakrát čtvrtý a Kubera obsadil první a třetí místo. „Každý závodník měl k dispozici tři kvalifikační jízdy. Další den ráno se jela poslední čtvrtá, kdo chtěl, mohl si vylepšit výsledek z předchozího dne,“ přiblížil jeden z našich závodníků Pavel Kubera.

Nejlépe vyšla kvalifikace pro Svobodovou, která si zajistila první pozici. „Za Any skončil host v našem týmu z Německa, Susi Steibel,“ dodal Kubera. Špatně si nevedl ani Přibyl, který ve své kategorii skončil jako nejlepší z českých jezdců v širokém mezinárodním zastoupení (22 týmů z celé Evropy – pozn. red.) na šestém místě a v kategorii National 600 na čtvrtém.

Pavel Kubera skončil v kvalifikaci v silně obsazené třídě Modi Street Twin na 8. místě na své Hondě a v kategorii Street 10,5 na místě čtvrtém „Bohužel jsem do závodu nastupoval z velice nepříjemné pozice. Na vině byly i technické problémy na motocyklu Kawasaki, které se povedlo odstranit až v neděli ráno před poslední kvalifikační rozjížďkou,“ přiblížil problém Kubera.

Veškeré problémy si Kubera vynahradil v samotném závodu, kdy se mu povedl start a v cíli mu závodníci koukali na záda.

Celkové výsledky – Svobodová: 1. místo Junior Dragster 50. Přibyl: 4. místo SSB a 4. místo National 600. Kubera: 1. místo Street 10,5 a 6. místo MST.