II. liga mužů

ÚSTÍ N. L. - HAVL. BROD 30:24

Po prohraném poločase Jiskra výsledek otočila a ještě deset minut před koncem vedla o dvě branky. Slibně rozjetý zápas však ukončila rychlá serie gólů Severočechů, kteří v rozmezí šesti minut rozhodli o svém vítězství.

Poločas: 18:16. Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal - Neubauer, Sláma (7), Matějů (7), Kadlec, Holenda (3), Dvořák, Vondra (1), Dymáček, Rezek (6).

I. liga žen

CHEB - HAVL. BROD 27:19

Až v závěru I. poločasu odskočily Západočešky o dvě branky, potom již náskok do konce utkání pomalu zvyšovaly. Brodské hráčky byly zbytečně nervózní, nevyvarovaly se zbytečných technických chyb, což soupeřky trestaly.

„Byla to nevydařená premiéra, z naší strany jsem očekával větší nasazení. Chyběl pohyb pro míč, podřídili jsme se hře domácích, výkon obrany byl kolísavý,“ zhodnotil trenér brodských ligových házenkářek David Kučera. „Šlo však o první střetnutí, v sobotním utkání doma s Astrou Praha se výkon zlepší a chytíme se,“ je přesvědčen Kučera.

Poločas: 14:11. Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Vojířová, Brožková - Kafková (6), Kolesová, Kašpírková (1), Neubauerová (1), Krejcarová (4), Herzánová, Burdová (4), Stehlíková (1), Kvasničková (2), Šrámková, Pecková.

I. liga st. dorostenek

LIBEREC - HAVL. BROD 28:18

Na sever Čech se vydaly Broďačky k zápasu na jedenáctou hodinu, s hrůzou však zjistily, že se bude hrát až od 18 hodin. Únava z čekání na zápas ovlivnila jeho průběh. Četné technické chyby a nepřesná střelba byly hlavní příčinou prohry.

Poločas: 14:8. Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Vopálková - Myslivcová, Satrapová (2), Pešková, Pechová (2), Špásová (1), Kraučuková (6), Vrbková (6), Stejskalová.

I. liga ml. dorostenek

CHEB - HAVL. BROD 28:32

Po taktické hře Jiskra od úvodního hvizdu neustále vedla, deset minut před koncem však domácí srovnaly na 27:27. Závěr střetnutí však brodská děvčata z rukou nepustila.

Poločas: 14:16. Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková, Jarošová - Beránková (8), Brožová (2), Hornová (1), Kutlvašrová (9), Capouchová (3), Šoporová (2), Součková (7), Honzárková, Bouchnerová