OPAVA – H. BROD

3:7

I když Pramen odjel na zápas proti Opavě jen v sedmi hráčích, diktoval tempo utkání. Pro zranění chyběli v sestavě Kafka, Moučka a Fišer, Petr Mareš si odpykával trest a ke všemu ještě v poločase odstoupil Michal Mareš II.

Přesto začali havlíčkobrodští hráči výborně, v sedmé minutě díky brankám Dvořáka a Kaplana vedli 0:2. Domácí poté srovnali krok a dokonce vyrovnali na 2:2. Zápas byl vyrovnaný, ale hosté ještě do poločasu získali znovu vedení.

Po přestávce ovšem začal úřadovat reprezentant Roman Mareš, nejprve nahrál na gól bratrovi Michalovi, poté samostatnou akcí zvýšil na rozdíl tří branek. Poté hostující hráči už zápas kontrolovali a výsledkem bylo čtyřgólové vítězství.

Góly Havlíčkova Brodu: Dvořák 4, R. Mareš 2, Kaplan. Poločas: 2:3. Havlíčkův Brod: Rezničenko – R. Mareš, M. Mareš, Dvořák, Kaplan, Stojan, Šnobl, M. Mareš II.

1. Helas Brno 9 8 0 1 62:22 24
2. Třinec 9 7 1 1 47:21 22
3. Agr. Brno 9 7 0 2 57:22 21
4. Tango Brno 9 7 0 2 49:21 21
5. UFA Hr. Králové 9 5 0 4 65:40 15
6. Hlinsko 8 4 0 4 67:39 12
7. M. Hoštice 9 3 1 5 45:64 10
8. Havířov 8 3 0 5 39:54 9