HAVÍŘOV – H. BROD

3:11

Do Havířova odjel brodský Pramen pouze se sedmi hráči v poli, v brance se vystřídali Rezničenko s Janotou.

Už do přestávky si brodští futsalisté vynutili pětibrankový náskok a soupeře dorazili v první desetimutovce po změně stran, kdy po drtivém tlaku utekli až na 10:2.

„Přehráli jsme soupeře ve všech činnostech, odvedli jsme kolektivní výkon. Hodně nám taky pomohl světelský Kafka,“ pochvaloval si hrající trenér Michal Mareš.

Góly Havlíčkova Brodu: M. Mareš 5, R. Mareš 4, Kafka, Šnobl. Poločas: 2:6. Havlíčkův Brod: Rezničenko (30. Janota) – Michal Mareš, Roman Mareš, Kafka, Šnobl, Fišer, Stojan, Kaplan.

H. BROD HLINSKO

4:3

K utkání na vlastní palubovce se sešlo pouze šest hráčů Pramenu. Až vedoucí gól hostů probudil futsalisty Pramenu k větší aktivitě, nejdříve však dvakrát trefili tyč, teprve potom srovnal Michal Mareš.

Hosté až do přestávky díky účinné defenzivě drželi krok, znovu vedli 2:1. Ještě do přestávky však srovnal Michal Mareš na 2:2.

Po pauze nejdříve Michal Mareš dokončil hattrick. Potom v 25. minutě uviděl hlinecký gólman Meloun za hrubý faul na Romana Mareše červenou kartu a domácí v přesilovce Šnoblem zvýšili na 4:2. Aktivně hrající hosté nešli do kolen, většinou se pokoušeli o přesilovku s brankářem T. Bouškou v poli a udělali z utkání drama se šťastným koncem pro Pramen.

„Pro mě to byl poslední zápas v Brodě, uvidím, jestli tady bud hrát i příští rok,“ řekl Roman Mareš. „Je nás málo, nelíbí se mi přístup některých hráčů. Výhru nad dobrým soupeřem jsme doslova vydřeli, s tak málo hráči prostě docházely síly,“ postěžoval si brodský futsalista.

Góly: Michal Mareš 3, Šnobl – T. Bouška 2, Macháček. Poločas: 2:2. Havlíčkův Brod: Rezničenko - M. Mareš, R. Mareš, Fišer, Šnobl, Stojan, Najbrt.