H. BROD – VRCHLABÍ 3:0 a 3:1
Hosté přijeli pouze se šesti hráči. Domácí nastoupili naopak v nejsilnější sestavě a nepustili soupeře ani jednou do vedení. Dařilo se jim na servisu, byli ve všech herních činnostech lepší, a tak za hodinku bylo rozhodnuto. Dařilo se nahrávači Barákovi, v poli potom Melounovi a Mandlovi.

V odvetě se karta obrátila pouze v úvodním setu. Brodští sice dokázali stáhnout osmibodový náskok soupeře, odvrátili čtyři setboly, ale set přece jenom ztratili. V dalších setech byl již průběh jasný.

K nejlepším opět patřili nahrávač Barák a smečař Mandl.

„Až na výpadek v prvním setu odvety, kdy jsme soupeře podcenili, odehráli kluci zápas v patřičném tempu a přehráli soupeře ve všech činnostech. Po změnách v sestavě Jiskra opět ovládla pole a bez problémů zvítězila,“ usmíval se spokojený brodský kouč Petr Juda.

Tuto sobotu svedou brodští volejbalisté Jiskry boj o druhé místo v tabulce na palubovce královéhradecké Slavie.

Nedařilo se mládežnickým družstvům. Juniorky podlehly družstvu Brno B 2:3 a 0:3, kadetky prohrály se stejným soupeřem dvakrát 0:3.

Havlíčkův Brod: Jansík, T. Trnkla, Barák, Sommer, Mandl, Meloun, Pártek, Hladík, Toman, Pastrňák, Balvín, Kadlec. Sety: 17, 15, 12, ve druhém zápase : 23, 19, 13, 19.