II. liga mužů

DUKLA PRAHA – H.BROD 31:28

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal 1, Jaščeg - Sláma 6, Matějů 3, M. Drozd, P. Drozd 7, Holenda, Kulička 4, Zich 1, Dvořák 1, Vondra, Menšík, Dymáček 5, Neubauer. Poločas: 19:13.

LEDEČ – SCM PLZEŇ 35:22

Sestava a branky Ledče: Zahradník, M. Jeřábek – Z. Jeřábek (6), Böhm (6), Trpišovský (2), Prchal (1), Štefáček (2), Wurm (4), Rýdl (2), Vrzáček (1), Zelený (4), Vrběcký (3). Poločas: 18:6.

KOBYLISY – H. BROD 30:24
Brodské hráčky začaly slibně, dostaly se do vedení 5:3, ale potom se stroj zadrhl. Nedařil se přechod do rychlého útoku, skřípalo to i v obraně. Zní to již jako obehraná písnička, zbytečné technické chyby nahrávaly soupeři, který je trestal rychlými góly.
Znovu přišel kolaps a Pražačky utekly o deset branek, čímž bylo o osudu zápasu prakticky rozhodnuto.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Ulrichová, Vojířová – Neubauerová 3, Musilová 1, Krejcarová 4, Kolesová 2, Kafková 7, Plachá 2, Burdová 3, Kvasničková 2, Herzánová, Bártová, Vrbková, Pechová. Poločas: 18:10.

KOBYLISY – H. BROD 25:28

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková - Pešková 1, Pechová 1, Kraučuková 3, Štěchová 1, G. Špásová 2, Stejskalová, R. Špásová, Vrbková 8, Satrapová, Myslivcová, Brožová 3, Plachá 8. Poločas 9:14.

I. liga ml. dorostenek

KOBYLISY - H. BROD 19:34

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková - Kraučuková 3, G. Špásová, Brožová 4, Capouchová 4, Součková 4, Kutlvašrová 8, Kubátová, Honzárková 3, Dubnová 1, Hornová 5, Bouchnerová 2. Poločas: 10:15.