I. liga žen

SLAVIA – H. BROD 35:26
Brodské hráčky udržely s lídrem I. ligy krok pouze do přestávky, v průběhu prvního poločasu dokonce dvakrát vedly. Po změně stran přišel již tradiční brodský výpadek, kdy Jiskra dala v rozmezí dvanácti minut pouze jediný gól. Toho favorit využil, odskočil o deset branek a rozhodl o své výhře.

„Jiskra díky chybám v útoku dávala Slavii prostor k zakončování, čehož Pražanky využily a jednoduchými góly z protiútoků si pojistily vedoucí postavení v tabulce,“ postřehla bývalá brodská brankářská jednička Martina Kubalová.

Proti svým bývalým spoluhráčkám nastoupily v sešívaném dresu brodské odchovankyně gólmanka Lucie Satrapová a kanonýrka Hana Kutlvašrová.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Ulrichová, Vojířová – Kolesová (2),Krejcarová (4), Kvasničková (4), Kafková (1), Plachá, Pecková (2), Neubauerová (1), Herzánová (1), Burdová (8), Stehlíková (2), Vrbková (1). Poločas: 19:15.

LEDEČ – KOBYLISY 21:19

Sestava a branky Ledče: Urbanová, Rodová – Vondráčková (6), Veselková (1), Smutná (1), Šťastná (1), Andělová, Dočkalová (5), Vrbková (7). Poločas: 11:9.

PARDUBICE – H. BROD 39:29

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal, Jasčeg – Sláma (12), Slavík (3), M. Drozd, Holenda (2), Rezek (5), Kulička (3), Vondra. Poločas: 20:15.

LEDEČ – KOŠUTKA 23:34

Sestava a branky Ledče: Zahradník, M. Jeřábek – Vránek, Trpišovský (3), Křikava, Vrzáček, Z. Jeřábek (1), Vrběcký (7), Wurm (4), Štefáček, Rýdl (4). Poločas: 14:15.

SLAVIA – H. BROD 30:21

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Vopálková - Plachá (4), Pechová (1), Toulová, Vrbková (2), R. Špásová (2), G. Špásová (3), Štěchová (2), Slavětínská (1), Pešková (1), Stejskalová (1), Myslivcová, Kraučuková (4). Poločas: 12:13.

I. liga ml. dorostenek

SLAVIA – H. BROD 29:20

Sestava a body Havlíčkova Brodu: Mihálková - Capouchová (1), Kutlvašrová (4), Součková (1), Honzárková (4), Beránková (1), Kubátová (1), Hornová (1), Bouchnerová, Pincová, G. Špásová (1), Kraučuková (6). Poločas: 14:11.