I. liga žen

PLZEŇ – H. BROD 23:18
V posledním střetnutí byly brodské házenkářky hodně blízko k výhře. Do přestávky fungovala obrana i útok, dařila se i střelba a výsledkem bylo tříbrankové vedení. Všechno bylo v pohodě až do 39. minuty, kdy přišel již tradiční zvrat.
Přestalo se dařit v útoku, brodské hráčky neproměňovaly ani ty vyložené příležitosti a nastalého zmatku využila Plzeň ke šňůře šesti branek, což rozhodlo o osudu zápasu. Střelecky se dařilo opět jenom Krejcarové.
„Holky neodehrály špatné utkání, do přestávky byly jasně lepší. I po přestávce Jiskra dobře bránila. Zvrat ve prospěch domácích však způsobil totální výpadek v útočné hře, kdy holky zcela selhaly střelecky,“ jen krčil rameny havlíčkobrodský kouč David Kučera.

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Ulrichová, Vojířová – Neubauerová (1), Burdová (3), Krejcarová (7), Kolesová (1), Kafková (4), Stehlíková (2), Vrbková, Pechová, Herzánová, Pecková. Poločas: 8:11.

MILEVSKO – LEDEČ 16:21

Sestava a branky Ledče: Rodová, Urbanová – Andělová (8), Vrbková (8), Dočkalová (3), Šťastná (2), Smutná. Poločas: 7:10.

JABLONEC – H. BROD 26:21
Brodští muži sice hráli v oslabené sestavě, přesto dokázali téměř celý zápas držet s domácími krok.

Sestava a branky Havl. Brodu: Dočkal, Jasčeg – Sláma (6), M. Drozd (3), Dvořák (1), Vondra (3), Slavík (1), Rezek (5).

LEDEČ – BOLEVEC 28:17

Sestava a branky Ledče: Zahradník, Kršňák – Trpišovský (7), Wurm (7), Jeřábek (5), Rýdl (4), Vránek (2), Böhm (2), Vrzáček (1), Štefáček, Veselka, Prchal.
1. Košutka 20 18 2 0 608:440 38
2. Praha 4 20 15 3 2 562:440 33
3. Sez. Ústí 20 13 2 5 531:463 28
4. Plzeň 20 12 1 7 598:556 25
5. LEDEČ 20 9 2 9 503:490 20
6. Bohemians 20 9 0 11 464:481 18
7. Bolevec 20 7 1 12 449:508 15
8. Strakonice 20 6 3 11 480:525 15