II. liga – Východ

UFA HR. KRÁLOVÉ – H. BROD 6:2
Pramen začal výborně, první šanci sice Šnobl neproměnil, ale ve třetí minutě Moučka našel osamoceného Lištvána, který otevřel skóre. Potom ovšem převzali iniciativu domácí. V 8. minutě sice Rezničenko střelu Steinera vyrazil, ale na dorážku Placáka už byl krátký.

Po čtvrthodince hry se dostali trochu šťastně do vedení domácí, když sice dva hradecké pokusy brodský gólman vyrazil, ale na třetí už nedosáhl. Domácí šli do dvougólového náskoku na konci prvního poločasu, kdy nejdříve brodský Kaplan neproměnil desetimetrový kop a z následné akce tečovanou střelou stanovil Michal skóre na 3:1.

Do druhé části chtěli hosté vstoupit ofenzivně, jenže po čtyřech minutách byl stav utkání už 6:1. Stav utkání kosmeticky upravil dvě minuty před koncem Kaplan po kolmici Moučky.

„Porážce se nemůžeme divit, protože hráči trénovali v hale jen jednou a někteří dokonce ani jednou. Budeme se snažit vše napravit už v sobotu, kdy hrajeme s nováčkem z Jakubčovic. Nebude to ovšem nic lehkého, protože v prvním kole remizoval 2:2 s exligovým Hodonínem,“ prozradil vedoucí brodského celku František Milichovský.

Góly: Placák 2, Steiner, L. Michal, Štěpánek, Matějka – Lištván, Kaplan. Poločas: 3:1. Havlíčkův Brod: Rezničenko – M. Mareš, Stojan, Fišer, Šnobl – Pudil, Kaplan, Lištván, Moučka – M. Mareš II.