I. liga mužů

ČZU PRAHA - H. BROD 3:0
V prvním vzájemném utkání v brodské sportovní hale Pražané brodskou Jiskru doslova přejeli, odveta na pražské palubovce byla mnohem vyrovnanější. Hráči Jiskry byli blízko získat alespoň jeden set, nejvyrovnanější z tohoto pohledu byla hned úvodní sada. „Dařilo se nahrávači Šimkovi. Zlepšila se i hra celého týmu, ale na lepší výsledek to zatím nestačí,“ pokrčil rameny vedoucí brodského mužstva Václav Meloun.
Sety: 19, 13, 16. Havlíčkův Brod: Šimek, Pastrňák, Vavřička, Trnka, Hladík, Toman, Pátek, Jansík, Meloun, Nejedlý, Sommer.

JABLONEC – H. BROD 3:1
V úvodním setu zahrála Jiskra nejlepší volejbal podzimu a set vyhrála. I další průběh střetnutí byl vyrovnaný, ve čtvrté sadě Jiskra ještě vedla 16:14, ale domácí dokázali výsledek otočit a vyhrát 25:19. „Nejlepší z týmu byl Vavřička na síti a nahravač Šimek,“ konstatoval Meloun.
Sety: -24, 17, 16, 19. Havlíčkův Brod: Šimek, Pastrňák, Vavřička, Trnka, Hladík, Toman, Pátek, Jansík, Meloun, Nejedlý, Sommer.
O tomto víkendu mají brodští volejbalisté výhodu domácí palubovky. V pátek od 18.30 hodin se střetnou s Brnem B, v sobotu v 17 hodin s Poštornou.