Liga U 14

JBC BRNO – BC VYSOČINA 75:57
První období bylo celkem vyrovnané, hosté měli výpadek jen v poslední minutě úvodního dějství. Slabší chvilky pokračovaly i ve druhé části, kdy se JBC Brno dostalo do vedení o 16 bodů. Poté sice hráči BC Vysočina snížili, ale v závěru domácí opět utekli na 41:21. Druhá polovina se nesla ve znamení zlepšení hostujícího celku, ale na větší zdramatizování utkání to nestačilo.
„Kluci konečně poznali, že musí více bojovat, ale pod košem jsou stále málo důrazní. Musí proměňovat šance a vyvarovat se zbytečných ztrát míče,“ zhodnotil utkání trenér BC Vysočina Pavel Duben.
Sestava a body BC Vysočina: Šoukal 26 (1x3), Svoboda 8, Seidler 7 (1x3), Weber 6, Jagoš 4, Spilka 4, Škranc 2, Duben, Janík, Hartman, Coufal, Motyčka.

KYJOV – BC VYSOČINA 58:92
První část utkání byla naprosto vyrovnaná. Rozhodující pro další vývoj zápasu byla druhá čtvrtina, kdy hosté těžili z dobré obrany a rychlých protiútoků.
Ve druhé polovině zápasů už dostali příležitost hráči z lavičky, a tak skóre už tolik nenarůstalo.
„Bohužel jsme se opět nevyhnuli zbytečným ztrátám míče špatnou přihrávkou a zbytečným driblinkem,“ konstatoval Duben.
Sestava a body BC Vysočina: Šoukal 24 (1x3), Jagoš 20, Seidler 16, Spilka 11, Svoboda 7, Škranc 6, Weber 6, Duben 2, Janík, Hartman, Coufal, Motyčka.

SOKOL HR. KRÁLOVÉ B – H. BROD 88:16 a 91:12
„Holky předvedly nejlepší výkon sezony, ale rozdíl oproti soupeřkám je stále znatelný, takže skóre je pořád vysoké,“ prohlásil trenér brodského celku Tomáš Dolejší.
Sestava a body Havlíčkova Brodu: Duchanová 14, Fikarová 7, Krajcigrová 4, Burdová 3, L. Kučerová, Poláková, M. Kučerová, Staníčková, Tučková, Točíková, Drinková, Zelenková, Zadinová, Říhová.

1. So. Hr. Králové A 8 8 0 882:141 16
2. Jablonec n. N. 8 8 0 671:138 16
3. Studánka 10 4 6 611:479 14
4. So. Hr. Králové B 8 6 2 462:376 14
5. N. Paka 8 4 4 375:347 12
6. H. BROD 10 0 10 53:1243 10
7. SŠB Pardubice A 8 0 8 200:530 8