I. liga mužů
ODOLENA VODA – H. BROD 3:0
Poslední dva zápasy v dlouhodobé soutěži sloužily už jako příprava na důležité boje v play down. Odolena Voda byla favoritem utkání, nicméně brodští hráči dokázali s domácími držet krok.
„Vždy nás přehráli až v závěrech setů. Nejvíce nás v zápase zlobila přihrávka,“ prozradil vedoucí brodských volejbalistů Václav Meloun.
Sety: 17, 20, 22. Havlíčkův Brod: Jansík, Sommer, Hladík, Vavřička, Pátek, Toman, Pastrňák, Nejedlý, T. Trnka, Meloun, Kryštof, Šimek, Málek.

CHOMUTOV – H. BROD 3:1
Chomutov začal utkání lépe a ujal se vedení na sety 1:0. Druhá sada byla velice dramatická a protáhla se až do stavu 28:26, nakonec ji vyhráli domácí volejbalisté.
„Byl to nesmírně dlouhý set, bohužel jsme ho nedokázali vyhrát. Sice hned následující set jsme vyhráli, ale domácí si vítězství v zápase pohlídali,“ uvedl Meloun.
Sety: 18, 26, -17, 21. Havlíčkův Brod: Jansík, Sommer, Hladík, Vavřička, Pátek, Pastrňák, Nejedlý, T. Trnka, Meloun, Kryštof, Šimek, Málek.
Na brodské volejbalisty nyní čekají souboje o bytí a nebytí v I. lize mužů. V únoru se utkají s devátým Jabloncem nad Nisou.
„Hraje se na dva vítězné zápasy a vítěz se v první lize zachrání. Poražený bude hrát ještě druhé kolo. Vítěze druhého kola čeká baráž, poražený by pak měl spadnout do druhé ligy,“ vysvětluje další program vedoucí brodského týmu.

II. liga žen
DDM BRNO – H. BROD 1:3 a 2:3
Ženy sehrály dramatický duel v Brně, i když si přivezly dvě vítězství, tak se jednotlivé sety vždy lámaly až v samotné koncovce.
Sety: -22, 18, -23, -21, v odvetě: 23, -21, 21, -19, -14.