II. liga žen

H. BROD – OSTRAVA 3:0
Obě družstva nastoupila do zápasu s patřičnou vervou, oboustranně se hrál kvalitní volejbal, urputně se bojovalo o každý míč a z hlediště se dokonce ozýval potlesk na otevřené scéně.
Brodské hráčky byly důraznější na síti a při blocích, Ostravanky bodovaly ze servisu. Jiskře se v úvodním setu podařilo otočit skóre z 12:13 na 17:13 a náskok již udržely až do konce sady.
Podobně tomu bylo i ve druhém setu, za stavu 19:19 udržela Dohnalová servis až na 24:10 a poslední bod si již brodské volejbalistky nenechaly ujít. Ve třetím setu již Ostrava rezignovala a brodské hráčky si dokráčely pro pohodlné vítězství.
Rozhodčí: Uher, Hain. Diváci: 60. Sety: 20, 20, 19. Havlíčkův Brod: A. Výborná, Fialová, H. Dohnalová. Nováková, Švantnerová, Horní, Matějková. M. Výborná, Juklová, D. Dohnalová, Fučíková, Zachová.

H. BROD – OSTRAVA 3:1
V odpolední odvetě v úvodních dvou setech Jiskra soupeře jednoznačně přehrála ve všech herních činnostech. Ve třetím setu se však Ostravankám povedl raketový nástup, dostaly se do vedení 7:0 a brodské hráčky již náskok nezvrátily, sadu pak Jiskra ztratila.
Vývoj čtvrtého setu byl opět jasný, brodská děvčata od začátku dominovala a soupeře do hry již nepustila. „O úspěchu rozhodl koncentrovaný výkon kolektivu. Jsem rád, že děvčata našla konečně herní pohodu,“ usmíval se po utkání spokojený trenér brodských druholigových žen Michal Půža.
Rozhodčí: Uher, Hain. Diváci: 50. Sety: 15, 13, -18, 19. Havlíčkův Brod: A. Výborná, Fialová, H. Dohnalová. Nováková, Švantnerová, Horní, Matějková. M. Výborná, Juklová, D. Dohnalová, Fučíková, Zachová.

Alois Svoboda