Východočeská liga žen

H. BROD – TÝNIŠTĚ 80:83 p
Domácím hráčkám utekl začátek zápasu a hráčky Týniště se dostaly do vedení 26:11. Jenže Jiskra nesložila zbraně a dokázala náskok soupeřek vymazat. V samém závěru dokonce brodské hráčky srovnaly na 67:67, o vítězi duelu tak muselo rozhodnout prodloužení.
V nastavení se dokonce Jiskra dostala do vedení 77:70, ale přišly tradiční chyby domácích hráček a Týniště otočilo na 77:79. Kampová sice dokázala skóre ještě vyrovnat, nicméně samotnou koncovku zvládly lépe hráčky Týniště.
Sestava a body Havlíčkova Brodu: Martina Sedláčková 29 (6x3), Bartáková 25, Pertlová 9, Karlíková 4, Drinková 4, Monika Sedláčková 3, Hartmanová. Čtvrtiny: 18:26, 16:19, 12:12, 21:10 – 13:16.

BC VYSOČINA – KYJOV 87:78
Domácí celek nastoupil k utkání jen se sedmi hráči, nicméně i oslabená sestava dokázala vyhrát. „Více jak polovina družstva chyběla z různých důvodů – zranění, nemoci, hory a podobně. O to více pak potěšila výhra,“ prohlásil trenér BC Vysočina Pavel Duben.
Domácí si během utkání vytvořili už desetibodový náskok a zdálo se, že si tým dojde pro poklidné vítězství. Jenže Kyjov nedal BC Vysočina nic zadarmo. Výsledek nejen dotáhl, ale dokonce šel do vedení i o šest bodů. V závěru zápasu se přeci jen prosadili více domácí a připsali si dva body za vítězství o devět bodů.
„Kluci dokázali, že umějí o výsledek bojovat. V závěru utkání, po trojce Seidlera a bodech Jagoše, strhli výhru na svoji stranu. Pochvalu zaslouží všichni, ale především Seidler táhl tým v útoku i obraně,“ zhodnotil Duben.
Sestava a body BC Vysočina: Seidler 26 (2x3), Jagoš 24, Svoboda 16, Spilka 11, Novák 4, Jokl 4, Duben 2. Čtvrtiny: 24:16, 17:22, 24:23, 22:17.

JOSEFOV – H. BROD 79:26

Brodští minižáci hráli mistrovský zápas po více jak měsíci a to se proti favorizovanému soupeři projevilo zejména v první polovině utkání. „Chyběl nám větší důraz v zakončení, ale hlavně jsme předvedli velké množství ztrát při přihrávkách,“ prohlásil trenér brodských minižáků Tomáš Dolejší.
Druhý poločas brodští hráči sice hru vyrovnali, ale na zvrat skóre už neměli dostatek sil. Navíc Josefov si náskok celou dobu kontroloval.
Sestava a body Havlíčkova Brodu: Juhaňák 12, Šulc 6, T. Weber 2, P. Dvořák 2, Líška 2, Balliš 1, Šťastný 1, Nádvorník, Petrlík, Borovský, L. Jokl, Hladík. Čtvrtiny: 28:5, 18:11, 18:2, 15:8.

JOSEFOV – H. BROD 90:55
Úvod utkání byl naprosto odlišný od prvního zápasu. Prvních pět minut bylo naprosto vyrovnaných a domácí vedli jen 12:10. Potom ovšem přišly chyby Havlíčkova Brodu a Josefov získal pětadvacetibodové vedení. Ani druhá čtvrtina nezačala pro brodské hráče oslnivě, Josefov dokonce vedl už 58:14 a schylovalo se k debaklu. Od té doby se však hrála už vyrovnaná partie, o čemž svědčí i skóre za druhý poločas 30:30.
Sestava a body Havlíčkova Brodu: Juhaňák 13, Šťastný 11, L. Jokl 10, Líška 6, Šulc 6, P. Dvořák 4, Nádvorník 3, T. Weber 2, Petrlík, Borovský, Balliš, Hladík. Čtvrtiny: 37:12, 23:13, 20:13, 10:17.

1. BK Pardubice 20 20 0 1765:444 40
2. Josefov 18 14 4 1093:614 32
3. Holice 18 13 5 1470:378 31
4. N. Paka 22 4 18 506:1609 26
5. Svitavy 16 9 7 860:581 25
6. H. BROD 18 6 12 594:1139 24
7. BK Pardubice B 20 0 20 190:1713 20