II. liga
H. BROD – NASAN OKRUH BRNO 6:4

Pramen si vytvořil hned v úvodu utkání několik dobrých gólových příležitostí, jenže nedokázal je proměnit. Teprve až v 8. minutě se domácí dostali do vedení, Lištván se kličkou uvolnil a dostal Havlíčkův Brod do vedení – 1:0. I v dalším průběhu prvního poločasu měl Pramen převahu, ale několikrát nebezpečně zahrozili i hosté. Těsně před odchodem do šaten přece jen tlak domácí hráči zužitkovali, Šimoníček vybídl ke skórování Lištvána a ten se nemýlil – 2:0.

Po přestávce začali hráči Pramenu rychlostně stačit na soupeře a vyklubalo se z toho vyrovnání na 2:2. Domácí se i nadále dostávali do šancí, jenže rozdílový gól vstřelil Šimoníček až ve 32. minutě. Ve 34. minutě se do obrovské šance dostali hosté, ale Meloun byl i proti dorážce Rampuly bezchybný.
O dvě minuty později dostal do dvougólového náskoku Pramen Provazník. Ovšem hosté nesložili zbraně, naopak. Ve 36. minutě snížili na 4:3. Ve stejné minutě sice domácí znovu vedli 5:3, ale o chvíli později už to bylo zase o gól. Pojistku přidali domácí hráči do prázdné branky.

„Splnili jsme plán pro letošní sezonu, získat 30 bodů a udržet druhou ligu,“ zdůraznil vedoucí havlíčkobrodského mužstva František Milichovský.

Góly: Lištván 2, Šimoníček, Stojan, Kaplan, Provazník – Jaša 2, Rampula, Kozlík. Rozhodčí: Vaněk, Švagr. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Havlíčkův Brod: Meloun (Červín) – Stojan, Lištván, Provazník, Kaplan, Šimoníček, Tůma, Mareš II.