Východočeská liga žen
JABLONEC N. N. – H. BROD 88:54

Brodské basketbalistky vedly ještě v 6. minutě třetí čtvrtiny o pět bodů 41:46, potom se vyfaulovaly Pertlová s Bartákovou a Jiskra musela dohrávat ve čtyřech. Když se navíc do konce zápasu vyfaulovaly i Martina Sedláčková s Karlíkovou, Brod dokončoval utkání jen se dvěma hráčkami. Toho využil domácí tým a šňůrou 22:0 otočil skóre.
Sestava a body Havlíčkova Brodu: Mart. Sedláčková 16 (1x3), Bartáková 16, Pertlová 9, Karlíková 8, Mon. Sedláčková 5 (1x3), Hartmanová. Čtvrtiny: 18:20, 16:15, 20:11, 34:8.

Liga U 14
BC VYSOČINA – JBC BRNO 57:93

Na dobře organizovanou, rychlou a agresivní hru soupeře domácí celek nestačil. První část utkání byla ještě vyrovnaná, ale BC Vysočina propadla zejména ve druhé čtvrtině, kterou prohrála o devětadvacet bodů. „Propadli jsme v útočné i v obranné fázi,“ zkonstatoval trenér brodského týmu Pavel Duben.
Sestava a body BC Vysočina: Seidler 19 (1x3), Šoukal 18, Jagoš 11, Duben 4, Jak. Coufal 3, J. Jokl 2, Motyčka, J. Krajcigr, Jan Coufal. Čtvrtiny: 17:23, 7:36, 10:20, 23:14.

HLADNOV – BC VYSOČINA 68:59
V prvním poločase scházela brodskému týmu bojovnost a pohyb a díky tomu se domácí dostali do několikabodového vedení. „Po důrazné domluvě o poločase, se naše hra v následujících dvou obdobích zlepšila, na rozjetý, bojovný a nadšeně hrající domácí tým to však nestačilo,“ prohlásil Duben.
Sestava a body BC Vysočina: Šoukal 14, Seidler 12, Spilka 11, Jagoš 8, Duben 6, J. Jokl 4, Jak. Coufal 3 (1x3), Novák 1, Motyčka, Jan Coufal. Čtvrtiny: 19:12, 20:12, 14:17, 15:18.

PROSTĚJOV – BC VYSOČINA 48:52
„Náš výkon v Prostějově byl naprosto katastrofální. Hráči si mysleli, že se soupeř porazí sám. Opět nás zdobila nedůsledná a pomalá obrana, špatné zakončení, chaotická hra v útoku,“ rozčiloval se Duben.
Přesto dokázal celek z Vysočiny nakonec urvat vítězství o čtyři body. „Po předvedeném výkonu je pro nás výsledek velmi lichotivý,“ kroutil hlavou Duben.
Sestava a body BC Vysočina: Šoukal 23, Spilka 15, Jagoš 10, Jak. Coufal 3, Seidler 2, Jan Coufal, Duben, J. Jokl, Motyčka. Čtvrtiny: 12:16, 12:14, 15:11, 9:11.

OP nejml. minižáků
H. BROD – SVITAVY 46:58

Sestava a body Havlíčkova Brodu: L. Jokl 12, Šulc 8, Juhaňák 8, Líška 6, Balliš 6, Kučírek 4, Šťastný 2, Nádvorník, Janů, Petrlík, Borovský, Hladík, P. Dvořák. Čtvrtiny: 6:18, 10:12, 8:16, 22:12.

H. BROD – SVITAVY 53:52
Sestava a body Havlíčkova Brodu: L. Jokl 12, Kučírek 8, P. Dvořák 7, Juhaňák 6, Šulc 4, Líška 4, Šťastný 4, Nádvorník 2, Borovský 2, Balliš 2, Hladík 2, Janů, Petrlík. Čtvrtiny: 17:13, 12:15, 4:15, 20:9.