Ve zbývajících dvou zápasech by potřebovaly alespoň jednou vyhrát, aby měly další účast v soutěži jistou.

1.liga žen
H. BROD – OLOMOUC 23:27

Začátek utkání byl trochu divoký, branky padaly v rychlém sledu na obou stranách. Za čtvrt hodiny bylo na ukazateli skóre již 9:9.
Potom přišel již tradiční propadák brodských hráček. Po četných technických chybách nabídly hostům možnost rychlých protiútoků a Hanačky toho také dokonale využily a do přestávky získaly lacino šestibrankový náskok.

Po domluvě trenérem se házenkářky z Vysočiny ve druhém poločase výrazně zlepšily a udržely s favoritem, v jehož řadách hrají tři juniorské reprezentantky, až do konce utkání krok. Deset minut před koncem dokonce stáhly skóre až na 19:21. V závěru se však soupeři vydařilo opět několik trháků, až na konečných 23:27.

Jednoznačně nejlepší hráčkou Brodu byla gólmanka Martina Ulrichová, pochytala i míče, které každý již viděl za jejími zády v síti. Házenkářkám Jiskry především chybí jistota v chytání míčů a z toho pramenící množství technických chyb.

„I na favorita jsme hráli vysunutou obranu, děvčata zabojovala, s průběhem druhého poločasu jsem byl spokojen, vynikající byla brankářka Ulrichová. Zatímco Hanačky trénují až čtyřikrát týdně, naše hráčky se mohou sejít kompletní pouze jednou, a to v pátek. Proto ta sehranost a technická zdatnost olomouckých házenkářek,“ jen si povzdychl havlíčkobrodský trenér David Kučera.

Branky: Kafková a Šrámková 5, Krejcarová 4, Vrbková 3, Kolesová, Kopicová 2, Herzánová a Pechová 1 – Pašková 7, Stuchlová 6, Severová 5, Houdková 4, Geneselasiová 3, Kopová, Goldová 1. Rozhodčí: Průcha, Točík. Vyloučení: 1:3. ŽK: 3:1. Sedmičky: 2/2 – 2/2. Diváci: 80. Poločas: 8:14. Havlíčkův Brod: Ulrichová, Brožková – Neubauerová, Krejcarová, Kafková, Šrámková, Herzánová, Vrbková, Musilová, Kopicová, Pešková, Pechová.

I. liga starších dorostenek
H. BROD – OLOMOUC 22:40

Prvoligové starší dorostenky podlehly soupeřkám z Olomouce vysokým osmnáctibrankovým rozdílem.
Branky: Kutlvašrová 6, Burdová 5, Capouchová 3, Bouchnerová 2, Brožová, Honzárková, Špásová, Pelikánová, Stejskalová a Hornová 1. Poločas: 10:20. Havlíčkův Brod: Vopálková, Křenková - Kutlvašrová, Brožová, Honzárková, Špásová, Capouchová, Burdová, Bouchnerová, Pelikánová, Vrbková, Stejskalová, Hornová.

I. liga mladších dorostenek
H. BROD – HÁJE 29:20

Výhrou se prvoligové dorostenky Jiskry přiblížily postupu na Mistrovství České republiky mladšího dorostu.
Branky: Kutlvašrová 7, Beránková 6, Součková 5, Špásová 4, Bouchnerová 3, Brožová, Pincová a Hornová 1. Poločas: 15:6. Sestava: Jarošová, Mihalková - Špásová, Brožová, Bouchnerová, Součková, Pincová, Hornová, Beránková, Capouchová, Kutlvašrová, M. Dubnová, V. Dubnová.

II.liga žen
LEDEČ - ÚSTÍ n.L. 16:21

Ledečské házenkářky přivítaly v domácím prostředí tentokráte tým ze severních Čech. I když po prvním poločase domácí házenkářky vedly, skončilo utkání výhrou jejich soupeřek z Ústí nad Labem.
Branky: Šťastná, Dočkalová, Vondráčková a Fialová 3, Smutná 2, Veselková a Štěchová 1. Poločas: 9:7. Ledeč: Rodová, Urbanová - Šťastná, Dočkalová, Vondráčková, Fialová, Smutná, Veselková, Štěchová.

II. liga muži
PÍSEK - LEDEČ 32:35

V boji o páté místo v tabulce byli ledečtí kováci úspěšnější, rozhodl jejich nástup v prvním poločase.
Branky: Böhm a Vrběcký 10, Jeřábek a Semenec 5, Wurm 3, Veselka a Vránek 1. Ledeč: Zahradník, Morávek - Vránek, Rýdl, Jeřábek, Böhm, Semenec, Wurm, Veselka, Roul, Vrběcký.