Třebíč sice vedla už o dvě branky, druholigový Pramen se však ve druhémk poločase vzchopil a skóre otočil.

TŘEBÍČ – H. BROD 3:6
Futsalisté Pramenu hráli v úvodu utkání vlažně, domácí celek navíc vyrukoval na brodské hráče s celoplošným presinkem. Pramen se sice zásluhou Moučky dostal do vedení, jenže Phiasco ještě do přestávky výsledek otočilo.
Když šest minut po přestávce zvýšila Třebíč na 3:1, začalo se schylovat k překvapení. Naštěstí pro Pramen, ale deset vteřin po obdržené brance našel klíč k obratu Lištván, když dal kontaktní gól. Nejaktivnější hráč Pramenu poté připravil vyrovnání Pudilovi – 3:3. Ve 34. minutě padla opět branka do třebíčské sítě a znovu u toho nechyběl Lištván – 3:4.

Domácí se ovšem nevzdávali a snažili se ze všech sil o vyrovnání. Nemohoucnost domácího celku potrestal Pramen dvěma trefami v samotném závěru utkání.

„Postoupili jsme do celostátního kola Poháru ČMFS. V něm nás čeká vítěz krajského kola z Pardubicka. Nebude to ovšem mistrovský Era-Pack Chrudim, protože ten je do prvního kola přímo nasazen,“ upřesnil vedoucí brodského mužstva František Milichovský.

Góly: Linhart, Smažil, Durejka – Lištván 2, Moučka 2, Pudil, Šnobl. Rozhodčí: Petr. ŽK: 0:2. Poločas: 2:1. Havl. Brod: Wasserbauer, Červín – Šnobl, Tůma, Lištván, Pudil, Moučka, Fišer, Michal Mareš II.

(sal, mil)