II. liga mužů
H. BROD – TŘEBÍN 2:3 a 3:0
Hosté, kteří jsou farmou extraligových Českých Budějovic, měli v sestavě zkušené ligové hráče. Utkání přineslo opravdovou bitvu, v níž Jihočeši přehráli domácí volejbalisty až ve zkrácené hře 15:13. V odvetě se však brodští hráči vytáhli a přejeli soupeře, který již nestačil fyzicky, hladce ve třech setech. „Pro nás to byla dobrá premiéra, s výkonem půjdeme určitě nahoru. Chceme hrát v horní polovině druholigové tabulky,“ věří mladému celku Jiskry trenér Petr Dostál.
Sety: 17, -21, 26, -22, -13, v odvetě: 17, 23, 22. Havlíčkův Brod: Pátek, Vavřička, Šimek, Pastrňák, Nejedlý, Mysliveček, Pleskač, Meloun.

II. liga žen
H. BROD – JAROMĚŘ 0:3 a 0:3

Soupeřky si v každém setu hned zpočátku vybudovaly náskok, který si až do konce setu uhlídaly. I když brodské volejbalistky odvedly solidní výkon, Jaroměř je přehrála v útočné a zejména v obranné činnosti, když dokázala odvracet téměř ztracené míče.
Sety: -14, -16, -23, v odvetě: -18, -23, -25. Havlíčkův Brod: Bínová, H. Dohnalová, D. Dohnalová, Fučíková, Horní, Švantnerová, Matějková, Nyklová, Prodělalová, Švantnerová, Výborná, Zachová.