I. liga mužů
LITVÍNOV – H. BROD 7:2

Domácí patří k favoritům soutěže, brodští hráči s nimi dokázali udržet krok pouze v úvodní třetině. Potom se již většinou hrálo v režii Litvínova. „Soupeř nás přehrál především v agesivitě, dokázali jsme si také vytvářet gólové příležitosti, ale bez střeleckého zakončení,“ přiznal kouč brodských florbalistů Petr Polívka.
Branky Havlíčkova Brodu: Vedra, Čapek. Rozhodčí: Kusek, Libecajt. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. Diváci: 70. Třetiny: 2:2, 2:0, 3:0. Havlíčkův Brod: Přibyl, Tvrdý – Míka, Rybecký, Beránek, Mašek, Rezek – Vedra, Sýkora, Coufal – Čapek, Roztočil, Suchý.

KLADNO – H. BROD 6:5 sn
Snaha brodských florbalistů uhrát na Kladně body byla od začátku evidentní. Oproti předchozímu zápasu přidali zejména na agresivitě. V zápase většinou vedli a o výhru je připravilo hodně individuálních chyb, hlavně při bránění.
„Čtyřikrát jsme zbytečně inkasovali po dorážkách. Z kolektivu opět ukázal své kvality gólman Přibyl, z útočníků se nejvíce dařilo Sýkorovi, ostatní zůstali jenom na průměru. Při nájezdech jsme neproměnili ani jediný. Získaný bod z víkendu je málo, musíme to napravit na vlastní palubovce,“ slibuje Polívka.
Branky Havlíčkova Brodu: Sýkora, Coufal, Mašek, Suchý, Míka. Rozhodčí: Michálek, Kulhánek. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 50. Třetiny: 2:2, 1:0, 2:3 – 0:0. Havlíčkův Brod: Přibyl, Tvrdý – Míka, Rybecký, Beránek, Mašek, Rezek – Vedra, Sýkora, Coufal – Čapek, Roztočil, Suchý.

Příští utkání hrají brodští florbalisté až 31. října doma s Paskovem, 1. listopadu přivítají Třinec.