Druholigoví muži Havlíčkova Brodu i Ledče na soupeře nestačili.

I. liga žen
Č. BUDĚJOVICE – H. BROD 13:30

Oběma soupeřům šlo prakticky o čtyři body, brodské hráčky se tentokrát nedaly zaskočit cizím prostředím a odehrály utkání v pohodě. Od stavu 2:2 se dostala Jiskra prvně do vedení a udržela ho až do konce střetnutí. Trenér nasadil hned od začátku agresivní vysunutou obranu, se kterou si domácí kolektiv nedokázal vůbec poradit. Dařily se i rychlé protiútoky. V brance dostala příležitost takřka bezchybná Zimová, za sebou má ligový křest i dorostenka Brožová, která se i třikrát zapsala do střelecké listiny.
„Byla to výhra po kolektivním výkonu, která nás posunula na šesté místo tabulky. Dařily se rychlé protiútoky, i když to při jejich zakončení místy ještě skřípalo. Na podzim potřebujeme uhrát alespoň dva body, abychom měli pro jarní část potřebný podklad,“ uvažuje brodský kouč Jan Matějů.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Zimová, Ulrichová – Kafková 4, Kutlvašrová 5, Kolesová 1, Burdová 7, Krejcarová 2, Kopicová 2, Neubauerová 1, Pechová, E. Brožová 3, Vrbková 5. Poločas: 7:14.

II. liga mužů
H. BROD – BOHUNICE 25:33

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal, P. Fišer – P. Drozd 8, M. Drozd 1, Hyrš, Sláma 9, Kulička 3, Kovařík 3, Slavík 1, Menšík, Ondráček, F. Laštovička, Baum, Vondra 2. Poločas: 13:14.

PRAHA 4 – LEDEČ 32:15
Sestava a branky Ledčee: Jeřábek, Morávek – Wurm 1, Rýdl 3, Kotrč 2, Šubrt 8, Veselka, Vrběcký 3, Roul, Štefáček, Kutílek 1. Poločas: 17:13.

I. liga st. dorostenek
Č. BUDĚJOVICE – H. BROD 20:34

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková –Pincová 5, Beránková 4, Špásová 3, Slavětínská 3, E,. Brožová 10, Štěchová, Hornová 1, Kraučuková 4, Toulová 1, M. Dubnová 2, Capouchová 1.

I . liga ml. dorostenek
HÁJE PRAHA – H. BROD 19:32

Po prohře Písku poskočily mladší dorostenky brodské Jiskry na čelo prvoligové tabulky.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Jarošová, Mihalková – Kotanová 1, J. Kutlvašrová 10, Součková 7, Kubátová, M. Dubnová 2, Capouchová 4, Culková, Satrapová 3, Nepovímová 1, Kubalová 2, K. Brožová 2.

V sobotu od 11 hodin nastoupí prvoligové ženy v brodské sportovní hale proti třetímu oddílu tabulky Olomouci a očekává se kvalitní házená. Od 9 hodin hrají mladší dorostenky proti Praha-Vršovice, od 13 hodin starší dorostenky s Olomoucí.