Zcela zaplněné hlediště sledovalo téměř dvouhodinovou přehlídku vystoupení. Slavnostní úvod a závěr Akademie nacvičili všichni účinkující na choreografii k písním Michaela Jacksona. Předvedly se všechny mistrovské týmy brodského klubu, které stejně jako v předchozích letech sbíraly v letošní sezoně jeden úspěch za druhým.

„Diváci mohli vidět mistryně Evropy a mistryně České republiky, nechyběly ani nejmladší dětské sestavy. Představili jsme také nové týmy a sestavy pro nadcházející sezonu,“ uvedl trenér SRC Fanatic Robert Mrkvička.

Týmy SRC Fanatic se v letošním roce kvalifikovaly dokonce i na světový šampionát, na který však nemohly odcestovat. „Mistrovství se konalo až na Martiniku, což je v Karibiku. Bylo to hodně finančně náročné,“ řekl Mrkvička.

Na Akademii byly k vidění i ukázky flamenga, powerjógy, cvičení na míčích a spousta dalšího. Vystoupily také čtyři skupiny z tanečního oboru Marka Noska. „Předvedli jsme to nejlepší, co se za letošní rok ve Fanaticu urodilo. Byl to pro nás další úspěšný rok,“ uzavřel Mrkvička.

Ondřej Rázl