Druholigoví muži jasně prohráli v Ivančicích a v dvanáctičlenné tabulce jsou desátí. Prvoligové ženy podlehly juniorkám Slavie Praha o dvanáct bodů a jsou deváté. Debakl utržily proti lídrovi soutěže i starší dorostenky. Jediné mladší dorostenky dokázaly se soupeřkami držet krok, v souboji o čelo tabulky podlehly Slavii o dvě branky, nicméně stále drží první příčku, ale pražský klub má zápas k dobru.

II. liga mužů
IVANČICE – H. BROD 37:15

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal, P. Fišer – Salivar, M. Drozd, Hyrš 1, Kulička 6, Ondráček, Kovařík 1, Menšík 5, Baum 2, Dymáček, Laštovička. Poločas: 18:5.

I. liga žen
SLAVIA PRAHA jun. – H. BROD 30:18

V brodském týmu chyběla zraněná kanonýrka Burdová, naopak domácí juniorky vyrukovaly se čtyřmi posilami z áčka, což bylo znát. Začátek utkání však patřil hostujícím házenkářkám. Začaly nebojácně, dařila se jim střelba z dálky i průniky do slávistické obrany. Po deseti minutách překvapivě Jiskra vedla 4:7.
Potom se však rozchytala pražská gólmanka. Jiskře se přestala dařit střela, spálily dokonce několik gólovek. Zanedlouho dokázaly domácí hráčky otočit na 8:7 a do poločasu si vytvořily pětibodový náskok. Po přestávce Slavia ještě přidala v tempu, začala se jí dařit střelba a převzala iniciativu hry.
„Samozřejmě byla citelná neúčast Burdové. Do přestávky však holky odvedly opravdu solidní výkon,“ glosoval průběh utkání šéf brodské střídačky Jan Matějů.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Zimová, Ulrichová – Kopicová 4, Kafková, Kolesová 2, Krejcarová 6, Pechová, Šrámková, Vrbková 3, I.Brožová 1, Špásová. Poločas: 16:11.

I. liga st. dorostenek
SLAVIA PRAHA - H. BROD 40:12

Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková – Brožová 6, Toulová, Capouchová 1, M. Dubnová, V. Dubnová 2, Slavětínská, Špásová 1, Kubátová 2. Poločas: 17:8.

I. liga ml. dorostenek
SLAVIA PRAHA – H. BROD 27:25

Jiskra dokázala smazat manko z prvního poločasu, štěstí však stálo v závěru zápasu při domácích hráčkách.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Jarošová – Kutlvašrová 8, Součková 7, Brožová 2, Jůzlová 4, Pelikánová, Capouchová, M. Dubnová 2, V. Dubnová, Kubátová. Poločas 14:8.