Z vítězství se radoval Vítek Veselý jen díky pomocnému hodnocení. Těsně za ním skončil další hráč brodské Jiskry Milan Sýkora, třetí příčku obsadil Petr Walek ze Spartaku Třebíč.

Oba nejlepší brodští šachisté získali shodně po šesti bodech v sedmi kolech, o prvenství nakonec rozhodovalo až pomocné hodnocení. To přisoudilo vítězství v šestém turnaji seriálu Ligy Vysočiny mládeže právě Vítku Veselému, který navázal na předchozí triumf z Humpolce.

Turnaje v Jihlavě se zúčastnilo celkem osmašedesát mladých šachistů do 16 let nejen z Vysočiny, ale i z Brna nebo Říčan.

Další úspěch na konto šachistů brodské Jiskry přidal David Beránek v kategorii chlapců do 10 let, kterou se čtyřmi body vyhrál, celkově skončil jednadvacátý. Kategorii H14 pak ovládl druhý v celkovém hodnocení Milan Sýkora, kategorie H16 se stala kořistí i celkového vítěze turnaje Vítka Veselého.

Konečné pořadí – celkově: 1. VESELÝ 6 bodů, 2. SÝKORA (oba Jiskra H. Brod) 6, 3. Walek (Spartak Třebíč) 5,5, 4. Sýkora (TJ Žďár) 5,5, 5. T. Skořepa 5,5, 6. J. Skořepa (oba Bedřichov) 5, 7. Lapuník (MS Brno) 5, 8. Novotný (Spartak Třebíč) 5, 9. Kolínková (Náměšť) 5, 10. Bartošová (Lokomotiva Brno) 5 …17. TŮMA 4,5, 21. BERÁNEK 4, 29. PÍBIL 4, 31. ŠTŮLA 4, 45. MUZIKÁŘ 3, 49. PILAŘ 3, 51. REBEC 2,5, 52. KOKRDA (všichni Jiskra H. Brod) 2,5. D10: 1. Kvášová 3,5, 2. Nekolová 2,5, 3. Natalie Creweová (všechny ZŠ Hradská Humpolec) 2. D12: 1. Kolínková (Náměšť) 5, 2. Suková (ZŠ Hálkova Humpolec) 3,5. D14: 1. Nicole Creweová (Jiskra Humpolec) 4,5, 2. E. Suková (ZŠ Hálkova Humpolec) 3,5. D16: 1. Bartošová (Lokomotiva Brno) 5, 2. Katrincová (Bedřichov) 4,5, 3. Rijsdamová (MS Brno) 4. H10: 1. BERÁNEK (Jiskra H. Brod) 4, 2. Kříž (ZŠ Hálkova Humpolec), 3. Martíek (Bedřichov). H12: 1. T. Skořepa 5,5, 2. J. Skořepa (oba Bedřichov) 5, 3. Štěrba (Active – SVČ Žďár) 4. H14: 1. SÝKORA (Jiskra H. Brod) 6, 3. Walek 5,5, 3. Novotný (oba Spartak Třebíč) 5. H16: 1. VESELÝ (Jiskra H. Brod) 6, 2. Sýkora (TJ Žďár) 5,5, 3. Lapuník (MS Brno) 5.