MS divize dorostu - starší
H. BROD – V. MEZIŘÍČÍ 1:2

První šanci měl po Polívkově centru Petřík, míč však hlavou nasměroval jen vedle tyče. Potom se bojovalo převážně ve středu hřiště s mnoha osobními souboji. Do dvou jasných šancí se dostali hosté, brodský brankář Rajdl však čaroval. Vyznamenal se však i meziříčský gólman, když stačil ještě vyrazit gólovou střelu Kunce. Tři minuty před přestávkou jásali domácí, když po nacvičeném signálu je dostal do vedení Petřík – 1:0.
Slovan však zaspal úvod druhého poločasu, kdy hosté lacino vyrovnali 1:1. Brodským fotbalistům se však lepila smůla na kopačky. Čtvrt hodinky před koncem zatřásla bomba Sůvy břevnem a prakticky z protiútoku dali hosté vítězný gól na 1:2.
„Ve srovnání se soupeřem jsme měli osm hráčů mladšího ročníku. Rozhodla větší zkušenost i fyzická zdatnost hostů. Rozhodly i individuální chyby v bránění. Přesto odvedli kluci kvalitní výkon,“ chválil po těsné prohře své svěřence brodský kouč Ondřej Pavlas.
Góly: 42. Petřík – 46. Malec, 74. Mucha. Rozhodčí: Sláma. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Havlíčkův Brod: Rajdl – Beránek, Gramer, Šíma, Klement – Hübner, Kunc, Sůva, Polívka – Bača, Petřík.

MS divize dorostu - mladší
H. BROD – V. MEZIŘÍČÍ 0:2

Utkání začalo mírnou převahou hostů, kteří se v 18. minutě po rohovém kopu ujali vedení 0:1. Brodským hráčům dělal značné problémy vysunutý presink soupeře a kvalitně hraná ofsajdová past.
Po přestávce se Slovan zlepšil, ani jedna ze slibných příležitostí však střelecky nevyšla. A tak udeřilo z ojedinělé akce a hosté pojistili výhru druhou brankou.
„Soupeř nás přehrával ve vzdušných a osobních soubojích, přicházeli jsme zbytečně o míče. Měli jsme slibné šance, chyběla však finální fáze v zakončení,“ ohlédl se za utkáním trenér brodských mladších dorostenců Stanislav Duben.
Poločas: 0:1. Havlíčkův Brod: Žáček – Pazderka, Hofrichter, Horn, Špinar – Jelínek, Staněk, Gramer, Berky – Krejdl, Meloun (65. Svoboda).