Na palubovce v Olomouci však neuspěly, s místní juniorkou prohrály o jednu branku. Nedařilo se ani ostatním týmům brodské Jiskry, muži, starší i mladší dorostenky svá utkání také prohráli. Náplast na nepovedený víkend může být snad to, že mladší dorostenky si i přes prohru definitivně zajistily účast na mistrovství republiky. Jediným házenkářským týmem z Havlíčkobrodska, který o víkendu uspěl, byli druholigoví házenkáři Ledče.

II. liga mužů
H. BROD – V. MEZIŘÍČÍ 17:27

Souboj dvou krajských rivalů vyzněl jasně pro hostující Velké Meziříčí. Domácí házenkáři sice dokázali poměrně držet krok v prvním poločase, přesto Velké Meziříčí vedlo o tři branky. Hosté pak zcela ovládli druhou polovinu utkání a vyhráli o deset branek.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Dočkal, Petr Fišer – M. Drozd, P. Laštovička 3, Hyrš, Kulička 4, Slavík 1, Baum, P. Drozd 2, Ondráček 2, Kovařík 4, Vondra 1, Šimánek, F. Lašttovička. Poločas: 8:11.

LEDEČ – TŘEBOŇ B 25:24
Dramatický souboj svedli ledečští házenkáři, kteří nakonec dokázali zvítězit o jedinou branku 25:24. Ledči patří ve druholigové tabulce v jihozápadní skupině sedmá pozice.
Sestava a branky Ledče: Morávek – Bráda1, Červený 1, Z. Jeřábek 2, M. Jeřábek, Kotrč 5, Křikava, Štefáček, Šubrt 9, Vránek 2, Vrběcký 4. Wurm l. Poločas: 15:13.

I. liga žen
OLOMOUC – H. BROD 34:33

Od začátku to bylo zcela vyrovnané střetnutí, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou.
Domácí hráčky se po deseti minutách dostaly až do čtyřbrankového trháku, Jiskra však ještě do přestávky dokázala stáhnout na rozdíl jediné branky.
Druhý poločas začaly lépe házenkářky brodské Jiskry, vytvořily si dvoubrankový náskok, docházelo opět k přetahované. Potom však přišla tradiční slabší chvilka Jiskry a soupeř odskočil až na 30:25. Hostujícím hráčkám se však opět podařilo dotáhnout. Minutu před koncem byl stav 33:33.

Domácí družstvo si však vzalo oddechový čas, pět sekund před závěrečným hvizdem se mu podařilo vstřelit vítězný gól. „Bylo to utkání o jednom gólu. Oboustranně bylo v rychlém tempu, holky odvedly solidní výkon. Zpočátku to trochu zaskřípalo v obraně, v útočné fázi citelně chyběla Krejcarová. Na postu pivota se dařilo Vrbkové, která se chytila i střelecky. V samém závěru byli šťastnější domácí hráčky, což rozhodlo,“ uvedl trenér brodských prvoligových házenkářek Jan Matějů.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Jarošíková, Ulrichová – Burdová 8, Kopicová 5, Vrbková 8, Kafková 1, Kolesová 5, Šrámková 1, E. Brožová 2, Špásová 2, Slavětínská 1, Toulová. Poločas: 19:18.

I. liga st. dorostenek
OLOMOUC – H:BROD 33:21

Brodské starší dorostenky v předposledním kole první ligy nestačily na soupeřky z Olomouce, prohrály s nimi o dvanáct branek. Domácí hráčky udělali výrazný krok za vítězstvím už v prvním poločase, ve kterém odskočili na rozdíl sedmi branek. V dvanáctičlenné soutěži drží mladé házenkářky klidný střed tabulky, aktuálně okupují osmou pozici.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Křenková - Pincová 2, Brožová 9, Slavětínská 3, Špásová, Toulová, Štěchová 1, M. Dubnová, V. Pelikánová 2, Hornová 1, Capouchová 2. Poločas: 18:11.

I. liga ml. dorostenek
VRŠOVICE – H. BROD 27:26

Souboj mezi Vršovicemi a Havlíčkovým Brodem nabídl dramatický boj až do posledních vteřin zápasu. O něco šťastnější byli nakonec domácí hráčky, přesto házenkářky Jiskry nemusí smutnit. Písek totiž prohrál s pražskou Slavií, díky čemuž si brodská mladší dorostenky definitivně zajistili účast na květnovém mistrovství republiky, které se bude hrát v Olomouci.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Jarošová – Kutlvašrová 9, Součková 5, Kubátová 3, Honzárková, V. Dubnová 6, Jůzlová 1, Kotanová 1, Bouchnerová 1, Kubalová, K. Brožová 3. Poločas: 16:15.