I. FLORBALOVÁ LIGA
PELHŘIMOV – H.BROD 9:4
Největším problémem brodských florbalistů jsou vstupy do utkání, a to se potvrdilo i tentokrát.
Po dvaceti sekundách domácí už vedli! Potom se hra vyrovnala, ale brodský tým zradila rozehrávka, čehož domácí využili a utekli až na 3:0. V závěru první třetiny Suchý vykřesal naději.
Druhá třetina byla z brodské strany nejlepší a vedla ke zkorigování skóre na 4:3.
Poslední třetina se nesla ve znamení hrubách chyb brodských hráčů a vítězství soupeři doslova darovali. „Nikdy jsem neviděl náš nejlepší útok tak špatně hrát,“ poznamenal trenér Sýkora.
Branky: Suchý 3, Coufal. Přesilovky: 2:4. Střely: 32:33. Diváci 70. Třetiny: 3:1, 1:2, 5:1. H.Brod: Přibyl – čapek, Míka, Suchý, Rezek, Rybecký, Palát, Peš, Coufal, Virgl, Beránek, Sýkora, Jonák, Zelenka, Roztočil, Rezler.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – H.BROD 4:6
Tragický výkon rozhodčích poznamenal utkání ve všech směrech . Hostující tým opět prohrával v čase 1.18 už o dvě branky. Ale obětavou hrou podpořenou dobře chytajícím Tvrdým se podařilo brodskému týmu zápas otočit a přivézt si domů důležité vítězství. „Pořád nemůžeme chytnout začátky utkání,“ pvzdechl si trenér Sýkora.
Branky: Coufal 2, Čapek 2, Rybecký 2. Přesilovky: 6:6,. Střely: 29:29. H.Brod: Tvrdý – Čapek, Míka, Suchý, Rezek, Rybecký, Palát, Jonák, Coufal, Virgl, Beránek.