Florbalisté mají výsledky jako den a noc

Havlíčkův Brod – Brodští Dragons zatím nenaplňují své předsezonní cíle a jejich výsledky jsou jak na houpačce.

8.10.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

I. FLORBALOVÁ LIGA
PELHŘIMOV – H.BROD 9:4
Největším problémem brodských florbalistů jsou vstupy do utkání, a to se potvrdilo i tentokrát.
Po dvaceti sekundách domácí už vedli! Potom se hra vyrovnala, ale brodský tým zradila rozehrávka, čehož domácí využili a utekli až na 3:0. V závěru první třetiny Suchý vykřesal naději.
Druhá třetina byla z brodské strany nejlepší a vedla ke zkorigování skóre na 4:3.
Poslední třetina se nesla ve znamení hrubách chyb brodských hráčů a vítězství soupeři doslova darovali. „Nikdy jsem neviděl náš nejlepší útok tak špatně hrát,“ poznamenal trenér Sýkora.
Branky: Suchý 3, Coufal. Přesilovky: 2:4. Střely: 32:33. Diváci 70. Třetiny: 3:1, 1:2, 5:1. H.Brod: Přibyl – čapek, Míka, Suchý, Rezek, Rybecký, Palát, Peš, Coufal, Virgl, Beránek, Sýkora, Jonák, Zelenka, Roztočil, Rezler.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – H.BROD 4:6
Tragický výkon rozhodčích poznamenal utkání ve všech směrech . Hostující tým opět prohrával v čase 1.18 už o dvě branky. Ale obětavou hrou podpořenou dobře chytajícím Tvrdým se podařilo brodskému týmu zápas otočit a přivézt si domů důležité vítězství. „Pořád nemůžeme chytnout začátky utkání,“ pvzdechl si trenér Sýkora.
Branky: Coufal 2, Čapek 2, Rybecký 2. Přesilovky: 6:6,. Střely: 29:29. H.Brod: Tvrdý – Čapek, Míka, Suchý, Rezek, Rybecký, Palát, Jonák, Coufal, Virgl, Beránek.

8.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Volím stranu, co myslí na vzdělání, chci na gympl, padlo při volbách v BAN!u

Hlasování začalo, otevřelo se 1 137 volebních místností

Ostrov patří v Havlíčkově Brodě opět knihám

Havlíčkův Brod - Kulturní dům Ostrov v pátek opět ožil Podzimním knižním veletrhem.

Robert Fulghum se svou novou knihou zavítal do Havlíčkova Brodu

Havlíčkův Brod - Americký spisovatel a bývalý pastor Robert Fulghum je opět v Čechách. S projektem LiStOVáNí ve čtvrtek zavítal také do Havlíčkova Brodu. Představil tu svou novou knihu Opravář osudů. Slavný spisovatel, který je v Čechách velmi oblíbený, se zúčastnil i Podzimního knižního veletrhu, kde měl v pátek autogramiádu.

Brodská galerie zve na Živý svět Anny Vojtěchové

Havlíčkův Brod – Živý svět Anny Vojtěchové se v pátek 20. října otevře návštěvníkům Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě. Vernisáž výstavy je součástí Podzimního knižního veletrhu. Tvorba česko-americké výtvarnice a ilustrátorky Anny Vojtěchové je totiž k vidění i tam.

Ruská Toulavá kamera zachycuje krásy Vysočiny

Jihlavsko – Exteriéry a interiéry zámku v Telči, kaple svatého Jana Nepomuckého v Plandrech a klášter v Nové Říši. Nejen tato místa z Jihlavska budou lákat diváky u televizí v Rusku, aby se k nám příští rok v létě vydali na dovolenou. Během těchto dní totiž na Vysočině natáčí čtyřčlenný štáb významné ruské televize.