PRAMEN – ARSENAL 3:3
V prvním poločase se hrálo opatrně a rozhodčí nemuseli zapískat jediný faul. Hosté hráli důsledně dozadu, ale nevynechali jedinou šanci k brejku. Ve 3. minutě otevřel skóre ostrostřelec Bdžoch. Hostům se podařilo v 11. minutě vyrovnaz zásluhou Brussmana, ale Pramenu se podařilo do poločasu strhnou vedení na svojí stranu, kdy se prosadil tečovanou střelou Zezulák.

Po přestávce Pramen mohl zvýšit vedení, ale šance Kaplana, Fišera, Stojana, Kubáta ani Klimeše zůstali nevyužity, a tak po zásluze je hosté potrestali vyrovnávací brankou. O chvilku později brodští zadáci zbaštili fintu Froldovi, který uvolnil Roušara a bylo to 2:3. O konečnou remízu se postaral v samém závěru utkání Kaplan.

Branky: Bdžoch, Zezulák, Kaplan – Rousat 2, Brussmann. Rozhodčí: Holub, Čamra. Poločas: 2:1. Pramen: Meloun – Klimeš, Stojan, šimon, Kubát, Fišer, Kaplan, Bdžoch, Zezulák. Arsenal: Skočdopole – Vyskočil, Brussmann, Roušar, Körber, Tůma, Frolda, Sobotka.