Hroši zvítězili jak v Tee-ballové extralize, kde ale výsledek zatím není tím nejdůležitějším faktorem,tak v Extralize žáků,kde se vítězství čekalo.Prvořadou senzací je ale výsledek kadetů,kteří v nejprestižnější mládežnické kategorii dokázali v Praze v play-off Extraligy kadetů přidat třetí titul.

Hroši sice patřili k širšímu okruhu aspirantů na medaili, ale na finále podle papírových předpokladů dosáhnout neměli. Navíc boje ve čtvrtfinálové skupině zahájili drtivou porážkou s Mostem 1:11 a na jejich triumf by si v tuhle chvíli vsadil málokdo. Hroši se naštěstí rychle oklepali a v dalších dvou zápasech dokázali zvítězit,s JW Praha 7:2 a Ledenicemi 4:2,což jim společně s Mostem zajistilo postup do semifinále.V něm porazili velmi dobře hrající Ostravu 7:1 a ve finále je čekal jejich jediný přemožitel Most.

Zápas měl být jen otázkou skóre,ale Hroši favorita zaskočili hned v úvodní směně,kdy šli do vedení 4:0.Od této chvíle skvěle bránili svůj náskok a přestože soupeř v předposlední směně dvěma body snížil a v poslední dokonce dotáhl na rozdíl jediného bodu,vítězství již Hroši nepustili a po výsledku 4:3 vybojovali naprosto nečekaně mistrovský titul.

Vzhledem k tomu,že celý tým bude moci hrát v této kategorii i v příštím roce, čeká je na rozdíl od roku letošního již opět tradiční nevděčná úloha favorita.