Ta chtěla v Tišnově, který ve druhé lize také zažívá premiérovou sezonu, odčinit týden staré nepovedené vystoupení na domácí palubovce proti Šumperku. To se jí alespoň zčásti povedlo a na Vysočinu si odvezla bod za remízu 3:3.

TIŠNOV –BOCA CHOTĚBOŘ 3:3 (2:3)
Většina gólových momentů se před bouřlivou diváckou kulisou se odehrála již v prvním poločase. Nejprve se trefil hostující Dušan Čapek, který se narazil s Odvářkou a prostřelil strážce domácí svatyně.

Hned o pár vteřin později bylo ale vyrovnáno, když se prosadil i hráč domácího celku. Tišnovští pak šli brankou Červeného po skrumáži před hostující brankou do vedení. Chotěboř ale nesložila zbraně, domácím obráncům unikl Doležal, srovnal na 2:2, ale ani to nebylo do poločasu vše. Ještě před pauzou se po pěkné kombinační akci prosadil přesnou střelou opět Doležal.

Druhý poločas již tolik zajímavých momentů divákům nenabídl. Hosté se snažili držet své vedení, ustáli dokonce po Odvářkově červené kartě přesilovku domácích a sami mohli ještě vedení navýšit. Doležala ale tentokrát domácí brankář vychytal a branku Staňka jim sudí pro útočný faul neuznali.

„Problém ale je, že rozhodčí faul pískl až poté, co byl míč v síti,“ vrátil se k spornému momentu trenér Bocy Martin Jakeš.

Domácím se však podařilo nakonec srovnat. Po šestém akumulovaném faulu se osm minut před koncem prosadil z pokutového kopu Chlup, a oba týmy si tak nakonec body rozdělily.

„Na jednu straně mě výsledek mrzí, mohli jsme si odvézt vítězství, ale bod zvenku nakonec beru a pochválit za výkon musím celý tým, především však brankáře Křivského. Byl jsem ale nespokojen s jedním z rozhodčích, který domácím dost pomohl. Navíc ani nevím, jakou na sobotní zápas s Frýdkem – Místkem postavíme sestavu, protože nám z ní vypadli další hráči. Trest čeká na Odvářku, jehož zákrok na červenou kartu určitě nebyl a zraněný je na delší dobu i útočník Staněk,“ povzdechl si Jakeš.

Branky: Doležal 2, D. Čapek
Sestava: Křivský – M.Čapek, Hromádka, Moravec – D.Čapek, Odvářka, Staněk, Doležal.