KRAJSKÝ PŘEBOR
H.BROD – ARKYS BRNO 4:3
Brněnský soupeř povzbuzený absencí Michala Mareše vlétl od první minuty na domácí Pramen celoplošným napadáním a Meloun v brance se měl co otáčet. Hned v úvodní minutě zasahoval Meloun proti střele nejlepšího hráče hostí Čermáka, který měl prsty ve všech nebezpečných akcích soupeře. O minutu později drnčelo za domácím brankářem břevno. V 5. minutě zahrozil poprvé Pramen, kdy střelu Šimona k tyči vytáhl brněnský brankář Holásek. Za dvě minuty předvedl skvělý zákrok Meloun, ale to co muselo přijít, přišlo v osmé minutě. Brněnský Tichý našel volného Čermáka a bylo to 0:1.

Zanedlouho si vybral slabší chvilku Meloun a jeho vypadnutí míče z rukou trestal Čermák 0:2. Tři minuty před poločasem se podařilo snížit Kaplanovi z pokutového kopu, když byl faulován Šimon 1:2.

V posledních sekundách před odchodem do kabin mohl vyrovnat po akci Bdžocha Klimeš, ale levá noha není jeho silnou stránkou. „Za laxní přístup v prvním poločase si to všichni odmakají na příštím tréninku,“ vyjádřil se k prvnímu poločasu trenér Fišer.

Po přestávce se Pramen nadechl k náporu a byli z toho dvě šance navrátilce do sestavy Tůmy a Kaplana. Hosté tyto nevyužité šance potrestali Borýskem a hosté opět vedli o dvě branky 1:3.

Vyloučení Kaplana

Po této brance už naštěstí do černého střílel jenom Pramen. Nejprve po trefách Klimeše a Kubáta bylo srovnáno na 3:3. Mezitím se ale nechal za oplácení vyloučit brodský „kapitán“ Kaplan. Otřesené hosty dorazil Zezulák, který vstřelil pro Pramen vítěznou branku.„Kladně hodnotím přístup a bojovnost našich hráčů po vyloučení Kaplana,“ řekl po zápase trenér Fišer.

Góly: Kaplan, Klimeš, Kubát, Zezulek – Čermák 2, Borýsek. Rozhodčí: Zeman, Bednář, ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (Kaplan). Poločas: 1:2. H.Brod: Meloun – Klimeš, Dolejší, Tůma, Bdžoch, Kaplan, Šimon, Zezulák, Kubát.