Stoprocentně toho využily ženy, zatím co muži ve druhém zápase zbytečně zaváhali.

II. LIGA MUŽI
H. BROD – ÚSTÍ N. O. 3:1 a 1:3
Brodští chlapci úvodní dva sety bez problémů zvládli, nevyšla jim jenom koncovka třetího setu, v němž prohráli 25:27. Ve čtvrtém setu Jïskra již nepustila iniciativu ze svých rukou a dotáhla utkání do vítězného konce. V odvetě se především zásluhou hostí hrál nervozní a málo pohledný volejbal. Domácí sice začali slibně, útočnou hrou vyhráli úvodní set, potom však především psychicky nezvádli koncovky setů a body putovaly k Orlici. Z brodského kolektivu se nejvíce dařilo Pátkovi na smeči a Kohlovi na bloku.
Havlíčkův Brod: Pátek, Šimek, Meloun, Endal, Kohl, Málek, Trnka, Žikeš, Jirmásek, Hladík, Pleskač, libero Půža. Sety: 21, 18, -25, 14, v odvetě 22, -23, -23, -19.
V posledním kole hraje Jiskra v Praze proti Bráníku.

II. LIGA ŽENY
H. BROD – SF PRAHA 3:1 a 3:2

Brodská děvčata v utkání, v němž šlo o důležité body, bojovala především s vlastní psychikou, takže se hrál účelový volejbal, který na kráse mnoho nepobral. První zápas zvládla Jiskra bez větších problémů, v odvetě byl klíčovým momentem úvodní set, v němž volejbalistky z Vysočiny pohrávaly již 17:24 a set otočily k vítěznému konci, po maratonu 35:33 zvládly i druhý set a potom i konečnou zkrácenou hru. Pochvalu zaslouží Z. Matoušková na smeči a Horní na liberu.
Havlíčkův Brod: Z. a M. Matoušková, A. a M. Výborná, P.a H. Nyklová, Nováková, Fučíková, Juklová, Horní. Sety: 20, 33, - 20, 21, v odvetě 24, 32, -21, -26, 13.

EXTRALIGA KADETEK
FRÝDEK – H.BROD 3:0 a 3:1
Mladice z Vysočiny tentokráte neměly svůj den, výkony všech děvčat zůstaly sotva na průměru.
Havlíčkův Brod: Brečková, Jenčová, Staňková, Brunerová, Štěpánková, Kořínková, Tkadlecová, Štěpaníková, Hortenská. Sety: 14, 18, 18, v odvetě 20, 21,-20, 22.

I.LIGA JUNIOREK
KOBYLISY – H.BROD 3:1 a 3:1
Brodská Jiskra v celé soutěži utrpěla zatím jedinou porážku a je před posledními dvěma zápasy již jistým vítězem skupiny.
Havlíčkův Brod: Chadimová, Brunerová, Laláková, Báčová, Valnohová, Poláková, Řehořová, V. a K. Pešková, Zachová. Sety: 19, - 22, 15, 14, v odvetě -24, 19, 24, 15.