Nedávno otevřená sportovní hala v Chotěboři byla o víkendu svědkem několika překvapivých výsledků.

Do čela soutěže se dostal C-tým Bocy Chotěboř, za který válí především fotbalisté Havlíčkovy Borové. Ti si připsali na své konto dvě výhry, když pokořili Nagáno Havlíčkův Brod (složené především z hráčů Habrů) a dosud vedoucí tým Broďáků. Dojem si ale hráči Bocy pokazili v třetím zápase, ve kterém sice byli proti Premiu Světlá nad Sázavou jasným favoritem, svoji úlohu však nezvládli a prohráli 2:5.

Na špičce soutěže se tak situace nesmírně zdramatizovala. Na pouhý jeden bod od prvního místa se dotáhl ledečský Elkomplex. Ten si během tří zápasů připsal do střelecké tabulky neuvěřitelných jednatřicet nastřílených branek a z jeho středu rozsévala zkázu v soupeřových obranách především úderná dvojice Anděl – Dvořák.

Na třetí příčce se s dvaadvaceti body prozatím usídlili Broďáci, kterým turnaj příliš nevyšel a kromě prohry s Bocou padli i s brodskými Chlapíky, kteří se dosud pohybovali u suterénu přeboru.

S dvaadvaceti body prozatím počítají i čtvrtí Zoufalci Žďírec nad Doubravou, kteří si ze dvou zápasů připsali pouze tři body, ale vzhledem k tomu, že disponují jedním zápasem k dobru, tak mají šanci se vyhoupnout na špici.

Střelci soutěže
1. Dvořák (Elkomplex) 24
2. Anděl (Elkomplex) 20
3. Šrámek (Boca)
Bříza (Zoufalci) 13
5. Korel (Nagáno)
Máša(Zoufalci)
Holzman (Premium Světlá) 12
8. Bouchner (Broďáci)
Šimek (Elkomplex)
Vrdský (Nagáno)
Valášek (Chlapíci) 10