O den později se čekala jasná výhra proti poslednímu celku soutěže Jablonce, ale bylo vidět že brodští Dragons nejsou v optimální pohodě.

I. LIGA FLORBALU
H.BROD – LITVÍNOV 4:9
Brodským florbalistům utkání nevyšlo. Patřilo jim v zápase pouze úvodní a závěrečná pětiminutovka, ve které vstřelili tři branky, které jenom zkorigovali výsledek.
Branky: Coufal, Palát, Liška, vlastní. Havlíčkův Brod: Tvrdý – Virgl, Peš, Rybecký, Rezek – Suchý, Míka, Coufal – Čapek, Liška, Roztočil – Palát, Jonák, Beránek.

H. BROD – JABLONEC 8:6
Úvod utkání patři brodskému Dragons, který v polovoně první třetiny vedl 3:1. Po tomto vedení se hra vyrovnala a Jablonci se podařilo do konce první třetiny vyrovnat na 3:3.

Prostřední část byla v plné režii domácích, kteří ji výhráli 3:1. V závěrečné části se hra vyrovnala a brodští florbalisté si výhru pohlídali. Dobrým tahem se ukázalo nasazení Míky na posledních pět minut zápasu, když se po deseti sekundách pobytu na palubovce radoval z branky na 8:5. Nejlepšími hráči byli autoři hattricku Dušan Čapek a Jan Suchý. „Oproti včerejšku byla vidět obětavost a bojovnost. Šlo nám o play-off a museli jsme k dnešnímu zápasu přistoupit zodpovědně. Jinak naše hra je trápení,“ řekl trenér Tomáš Sýkora. Střelec hattricku Dušan Čapek měl podobný názor. „Rozhodla zlepšená hra v obraně a stmelení party. Hráli jsme dnes jeden za druhého.“

Branky: Suchý 3, Čapek 3, Roztočil, Míka. Vyloučení: 2:1. Třetiny: 3:3, 3:1, 2:2. Využití: 0:1. Havlíčkův Brod: Přibyl – Virgl, Peš, Rybecký, Rezek – Suchý, Beránek, Coufal – Čapek, Liška, Roztočil.