O víkendu se v domácím prostředí lépe dařilo Slavii, vyhrály ženy i starší dorostenky, čest praporu brodské Jiskry zachránily jenom mladší dorostenky.

I. LIGA ŽEN
SLAVIA – H. BROD 33:28

Brodská děvčata začala s tradičním respektem a brzo prohrávala 4:8, brzo se však vzchopila, srovnala se soupeřem krok a oboustranně se hrála kvalitní házená. Za dvacet minut Jiskra stáhla skóre až na 11:9. Rozhodčí byla na Brod přísnější, v posledních šesti minutách před poločasem vyloučila Jiskře tři hráčky a Pražanky využily přesilovek k získání pětibrankového náskoku 19:14.

O přestávce se v brodském kolektivu vystřídaly gólmanky, Zimovou vystřídala Ulrichová, nutno však podotknout, že obě patřily k oporám družstva.

Házenkářky z Vysočiny vlétly do druhého poločasu s elánem, za prvních deset minut se jim podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky 22:21. Žel potom se nevyhnuly již tradičnímu pětiminutovému útlumu, několik technických chyb Slavia využila k trhákům a dostala se opět na koně a získaný pětibrankový náskok již bez problémů udržela až do konce zápasu. Střelecky táhla družstvo opět Burdová (9 branek), jíž se do přestávky dařila střelba zdálky, je dobře, že střeleckou mušku oprášila i zkušená Kolesová, která zaznamenala pět branek.

Branky: Janoušková a Ryšánková 6, Pekařová a Vondráčková 5, Königová 4, Vaňková a Weisenbilderová po 3, Jarošová – Burdová 9, Kolesová 5, Vrbková 4, Brožová 3, Slavětínská, Krejcarová, Ulrichová, Špásová, Musilová, Kafková po 1. Rozhodčí: Kozler, Mošna. Vyloučení: 3:6, Využití: 3:0. Branky ze sedmiček: 1:4. Diváci: 160. Poločas: 19:14. Havlíčkův Brod: Zimová (31. Ulrichová – Brožová, Krejcarová, Slavětínská, Burdová, Štěchová, Špásová, Kolesová, Herzánová, Musilová, Kafková.

I. LIGA ST. DOROSTENEK
SLAVIA – H. BROD 31:29

Brodská děvčata měla do přestávky sice v poli navrch, trápilo je však neproměňování vyložených gólových příležitostí a Slavia uhrála do přestávky čtyřbrankové vedení.
Po přestávce přidaly Broďačky v tempu, za čtvrthodinku srovnaly skóre a potom to byl boj o každý míč, sešívky byly v závěru šťastnější. Za čtrnáct dnů čeká Jiskru boj o první místo s Pískem při výhodě domácího prostředí.
Sestava a branky Havlíčkova Brodu: Jarošová, Křenková – Nepovímová 2, Honzárková, V. Dubnová, M. Dubnová 2, Součková 7, Hornová, Kubátová, Kutlvašrová 10, E. Brožová 6, Špásová 2, Slavětínská, Toulová.

I. LIGA ML. DOROSTENEK
SLAVIA – H. BROD 25:27

Po přestávce si Brod vybudoval až šestibrankový náskok, v dramatickém boji se mu podařilo těsnou výhru udržet. I na mladší dorostenky nyní čeká boj o první místo s Pískem na vlastní palubovce.
Sestava a branky: Janíčková, Klempířová – Satrapová 3, Kubalová, N. Burdová 3, Culková, K. Brožová, Jůzlová 12, Nepovímová 1, Kokešová, Korostelová, M Dubnová 1, V. Dubnová 5, Pelikánová. Poločas: 13:15.

II. LIGA MUŽI
H. BROD – PROSTĚJOV 33:28

Sestava a branky: Dočkal, Petr Fišer – Slavík 2, Menšík 4, Kulička 6, Vondra 2, Drozd 4, Zich 2, Hyrš, Kovařík 4, S. Rezek 2, Matějů 1, Sláma 4, Šimánek 2. Poločas: 17:13.