Poslední zápas odehráli muži v oblastním přeboru.

VÝCHODOČESKÁ LIGA ŽEN
STUDÁNKA C – H. BROD 63:58

Na palubovce Studánky si ženy zápas prohrály samy už v první čtvrtině. Postupně svůj výkon zlepšovaly a stáhly náskok soupeřek na rozdíl čtyř bodů. Závěr děvčata ovšem nezvládla, snad i proto, že cítila křivdu od rozhodčích a utkání už nedokázala otočit.
Body: Martina Sedláčková 19, Bártová 16, Pertlová 8, Drinková 7, Monika Sedláčková 6, Kampová 2, Hartmanová 0, Havlová 0.

OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽI
JIČÍN – H. BROD 65 :74

Jen v osmi hráčích odjela Jiskra bojovat o body do Jičína. Domácí rezerva druholigového áčka měla Jiskře co oplácet. Velmi dobrá obrana a kolektivní výkon přinesly své ovoce už v první čtvrtině. Snadno se brodští chlapci ujali vedení, které se jim dařilo udržovat. Teprve výpadek ve hře brodské Jiskry dovolil domácím na konci třetí čtvrtiny snížit na rozdíl šesti bodů. Dokonce pět minut před koncem utkání vedli už jen o jediný bod. „Naštěstí k nebývalému výkonu se v posledních pěti minutách vytáhl Kučírek, který dokázal nasázet deset bodů a domácím nedovolil utkání zdramatizovat. Dobře zahráli i Nepraš, Kolesa, Novotný a T. Duben,“ chválil po zápase své svěřence trenér Duben.
Body: Nepraš 23, Kučírek 14, Kolesa 9, Novotný 9, Duben 8, Šimandl 6, Adam 3, Obajtek 2.

S. PARDUBICE – H. BROD 70:66
V posledním utkání sezony na hřišti posledního Sokola bylo povinností vyhrát. Bohužel, malé hřiště v sokolovně a pomalý zkušený basket domácích, Jiskře příliš nevyhovuje.
Brodští basketbalisté začali utkání velmi špatně v obraně a nechali si dát v první čtvrtině čtyři trojky. Katastrofou byla druhá polovina druhé čtvrtiny, kdy hráči Jiskry nedali ani bod a tento úsek prohráli 16:0!!! Do zhuštěné domácí obrany se nedalo najíždět a střelba z dálky se nikomu nedařila. V polovině utkání vedli domácí sokolové o 22 bodů.
„Změnou obrany jsme domácí přinutili k chybám a získávali míče. Teprve v poslední čtvrtině jsme začali vedení soupeře výrazněji stahovat, ale čas utíkal velmi rychle a více jsme už nestihli. Dobře zahráli Nepraš a Novotný. Na dobrý výkon ze soboty nenavázal Kučírek a nedařilo se Obajtkovi,“ řekl k poslednímu zápasu sezony trenér Pavel Duben.
Body: Nepraš 26, Novotný 15, Kolesa 13, Kučírek 6, Adam 4, Šimandl 2, Obajtek Jan 0.