Pro družstvo dospělých světelských tenistů byla premiéra příliš krutá, když s Ústím nad Orlicí v devíti zápasech neuhrálo ani bod a hned šestkrát jim zpíval nepříjemný „kanár“.

Dospělí – družstva

Pardubický krajský přebor
SVĚTLÁ – ÚSTÍ N. O. A 0:9
Dvouhry:
Peca – Hipský 2:6, 1:6, Svoboda – Lipenský 0:6, 3:6, Klofáč – Linhart 1:6, 0:6, Klička – Konývka 2:6, 0:6, Vorlíčková – Ondráčková 4:6, 2:6, Tvrdíková – Bezdíčková 0:6, 0:6.
Čtyřhry:
Peca, Svoboda – Hipský, Konývka 2:6, 2:6, Klofáč, Klička – Lipenský, Linhart 2:6, 2:6, Vorlíčková, Tvrdíková – Ondráčková, Bezdíčková 3:6, 0:6.

Dorost – družstva

Pardubický krajský přebor
SVĚTLÁ – POLIČKA 6:3
Dvouhry:
Svoboda – Vápeník 6:1, 6:4, Klička – Vytlačil 1:6, 6:3, 6:2, Rejlek – Bidmon 6:0, 6:0, Kratochvíl – Vyskočil 4:6, 5:7, Tvrdíková – Jílková 7:6, 3:6, 6:2, Peroutková – Musilová 5:7, 1:6.
Čtyřhry:
Svoboda, Klička – Vápeník, Bidmon 6:3, 6:2, Rejlek, Kratochvíl – Vytlačil, Vyskočil 6:4, 7:5, Tvrdíková, Peroutková – Jílková, Musilová 3:6, 3:6.

Východočeská krajská soutěž A
LETOHRAD – H. BROD 7:2
Dvouhry:
Ramba – Vaňkát 6:4, 6:3, Riesner – Čapek 6:0, 6:0, Fultusová – Pabousková 6:1, 6:2, Krejsová – J. Dipoldová 1:6, 2:6, Kylar – Dvořák 3:6, 6:2, 6:2, Marcičín – Abbrent 6:2, 6:0.
Čtyřhry:
Riesner, Marcičín – Vaňkát, Dvořák 6:4, 7:6, Ramba, Kylar – Abbrent, Čapek 6:1, 6:0, Faltusová, Krejsová – Pabousková, J. Dipoldová 4:6, 1:6.

Starší žactvo – družstva
Pardubický krajský přebor
H. BROD – V. MÝTO 7:2
Dvouhry:
Coufal – Karlík 1:6, 3:6, Dvořák – Chalupa 6:1, 6:3, G. Dipoldová – Řezníčková 6:4, 6:2, Časarová – Jelenová 6:0, 6:0, Svoboda – Nekl 6:0, 6:0, Findeis – Bednář 7:5, 6:1.
Čtyřhry:
Coufal, Dvořák – Karlík, Chalupa 6:4, 6:4, G. Dipoldová, Časarová – Řezníčková, Jelenová 6:4, 6:4, Findeis, Bartoň – Nekl, Bednář 0:6, 1:6.

Mladší žactvo – družstva
H. BROD – Č. TŘEBOVÁ 4:5
Dvouhry:
Findeis – Nekvind 0:6, 0:6, Brückner – Sejkora 6:0, 6:0, Časarová – Veselá 7:6, 6:0, G. Dipoldová – Kovářová 6:4, 7:5, Slabík – Kolář 1:6, 4:6., Bartoň – Hájek 3:6, 1:6.
Čtyřhry:
Findeis, Bartoň – Nekvind, Kolář 0:6, 0:6, Brükner, Slabík – Sejkova, Hájek 6:3, 6:4, Časarová, G. Dipoldová – Veselá, Kovářová 4:6, 6:2, 0:6.

Petr Veselka, Jiří Víšek