I. LIGA JUNIORŮ
H. BROD – HR. KRÁLOVÉ 3:3
Souboj o první místo v tabulce skončil nerozhodně. Ve šlágru kola museli mladí Rebelové třikrát dotahovat náskok svého soupeře. zaskvěl v průběhu první dvacetiminutovky David Kozlík přesnou střelou k tyči. Po druhé třetině hosté znovu vedli o gól, na začátku třetí části však tvrdou ranou pod víko skóroval Martin Jelínek. Další odskočení Hradce přišlo deset minut před koncem utkání, Jakub Doležal ale krátce nato udělal za utkáním definitivní tečku. Oba celky se rozešly smírně a na čele tabulky je dělí jenom skóre.
Branky a nahrávky: 14. Kozlík (Novák), 41. Jelínek (Varga), 55. Doležal J. (Novák E.) - 9. Ondra (Hradecký, Bujňák), 28. Barbora (Ondra), 51. Zítka (Čáp). Rozhodčí: Kopeček - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Třetiny: 1:1, 0:1, 2:1. H. Brod: Zvolánek (Krásný) - Pecen, Musil „A“, Ambrož, Kozlík, Kříž, Křesťan, Varga, Szilva, Novák, Novotný, Zdražil, Jelínek, J. Doležal, O. Doležal, Hynek.

EXTRALIGA ST. DOROSTU
LIBEREC – H. BROD 8:0

Debaklem skočil zápas starších dorostenců na ledě Bílých Tygrů Liberec. Průběžně druhý tým skupiny střed poslal Rebely domů s přídělem osmi gólů. Nepomohla ani výměna brankáře po pátém inkasovaném gólu. Utkání mohlo dopadnout ještě hůře, protože v polovině hrací doby vedli domácí už 6:0. Dorostenci utrpěli největší porážku sezony a klesli na předposlední místo tabulky.
Branky a nahrávky: 11. Havlas, 14. Suska (Havlas), 17. Račický (Kalfiřt, Zacha), 23. Suska (Žďárský, Havlas), 27. Dlouhý (Pálek, Slavík), 31. Pálek (Zacha), 36. Havlas (Suska), 45. Hrníčko (Návrat). Rozhodčí: Třasák - Daněk, Hanzlík. Vyloučení: 5:6. V oslabení: 1:0. Třetiny: 4:0, 3:0, 1:0. H. Brod: Jeřábek (27. Krásný) - Dvořák, Bláha, Křípal, Meloun, Vala - Vosyka, Hlídek, Brebera, Mozr, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Dundáček, Němec.