OBLASTNÍ PŘEBOR MINIŽÁKŮ U13
SOKOL HR. KRÁLOVÉ – H. BROD 57:76

První sobotní zápas v Hradci Králové by se dal bez nadsázky nazvat Hradec versuv Šulc. Mladý nadějný basketbalista brodské Jiskry nastřílel v tom to zápase čtyřicet bodů a zejména v první čtvrtině měl tento mladík skóre ze soupeřem 11:20 v jeho prospěch.
Brodští mladíci velice dobře vstoupili do utkání, ve kterém si brzo vytvořili dvacetibodový náskok a ten poměrně snadno drželi po celý zápas.
Body a sestava H. Brodu: Šulc 40, Liška 10, Jokl 8, Juhaňák 6, Motyčka 4, Pulman 3, Nádvorník 2, Novotný 2, Kulhánek 1, Nečas.

SOKOL HR. KRÁLOVÉ – H. BROD 55:62
Druhé utkání těchto soupeřů už nebylo tak pohledné jako to první. Brodští mladíci přestali bojovat a hráli naprosto nekoncentrovaně.
Výsledkem bylo trápení až do samého závěru utkání, když ještě dvě minuty před koncem hráči Jiskry prohrávali o dva body. Naštěstí bojovnost na kluky dolehla na konci zápasu a strhli výsledek na svojí stranu. V tomto zápase už tak výrazně neprosadil ani střelec z prvního zápasu Šulc. Po šesti odehraných kolech se jsou hráči Jiskry na čtvrtém místě tabulky.
Body a sestava H. Brodu: Juhaňák 17, Jokl 10, Liška 10, Nečas 6, Šulc 6, Motyčka 5, Nádvorník 4, Novotný 2.