S oběma na domácí palubovce v Kotlině prohráli.

LIGA KADETŮ U 17
H. BROD – SOKOL HR. KRÁLOVÉ 69:70
V první čtvrtině si basketbalisté Jiskry vytvořili patnáctibodový náskok díky vysunuté obraně, který nedokázali udržet. V poslední čtvrtině se soupeři o výsledek tahali a minutu před koncem byl stav vyrovnaný. Rozhodlo štěstí na straně hostů.
„Těžko se mi hodnotí zápas, který jsme měli vyhrát. Kluci bohužel neproměnili jasné příležitosti, smutnil po zápase trenér Pavel Duben.
Sestava a body H. Brodu: Coufal a Weber 14, Jokl 12, Koumar 9, Ferdan 8, Hartman 6, Motyčka 2, Sedmík 2, Vrtal 2, Coufal, Pokorný.

H. BROD – BCM NYMBURK 81:115
K nedělnímu utkání musela Jiskra nastoupit bez Jokla, který musel dle dohody do Brna na extraligu a dva hráči se z utkání omluvili.
K zápasu tak nastoupilo pouze devět hráčů. Navíc vedoucí celek soutěže přijel do Kotliny v plné síle, tak každý očekával jednoznačnou záležitost hostujícího týmu. Trenér Nymburka dal sympaticky přednost lavičce a jejich druhá pětka měla s hrou domácích problémy. Body na konto Nymburka začalo narůstat, až když hráli hosté v plné síle.
Sestava a body H. Brodu: Jakub Coufal 20, Weber 16, Motyčka 15, Hartman 11, Jan Coufal 10, sedmík 5, Frühbauer 2, Koumar 2, Pokorný.