„My jsme nedokázali své soupeře přečíslit a často jsme chodili do plných. Ve druhém zápase jsme soupeři dovolili, aby si v naší obraně dělal co chtěl,“ řekl vedoucí klubu Jaromír Krátký.

FUTSALOVÁ DIVIZE D
HR. KRÁLOVÉ – HESOV 4:0

Již v páté minutě se mohli hradečtí hráči dostat do vedení, ale střelu Václavka zlikvidoval hlavou Klement. Na druhé straně se mohl prosadit Krčál, ale i v této situaci vyšel vítězně gólman. Hned v zápětí rozezvučněl břevno za hradeckým gólmanem Takács. Změna stavu přinesla až teč Tomáše Bůžka, který poslal Zeppelin do poločasového vedení.

Po přestávce byli aktivnější hosté, ale jejich dibívání domácí svatyně bylo marné. Ve třicáté minutě se k míči dostal Václavek a ten trefill nádherně šibenici – 2:0. Hráči Hesova následně zkusili hru bez brankáře, ale za minutu je trestal na rozdíl tří gólů Hloušek, který neměl problém trefit odkrytou branku. To samé o chvíli později předvedl Lukáš Bůžek a rozhodl tak o konečném výsledku 4:0 pro hradecký Zeppelin.
Góly: T. Bůžek, Václavek, Hloušek, L. Bůžek. Rozhodčí: Trocha, Ježek, ŽK: 1:0. Poločas: 1:0. Hesov: Klement – Krčál, Vykoukal, Matějka, Pártl, Takács, Pražák.

ČERNOŽICE – HESOV 8:2
Druhý zápas hráčů Hesova měl katastrofální začátek. Už po třech minutách vedli Černožice 2:0, když se prosadil Tomášek se Šmídem. O tři minuty na to mohlo být s Pribinskými ještě hůře, ale Klement špičkou kopačky zachraňoval před Mattsem.

Hesovský gólman musel záhy zasahovat i proti Huňákovi a Tarantíkovi. Jenže oslabený Hesov kupil chybu za chybou. Nepřesnou kombinací nabídla šanci Tokárovi a ten už nemýlil 3:0. Rozklad pribinských hráčů pokračoval a po faulu Pražáka kopal Šmíd penaltu, kteri s přehledem proměnil.

A bylo ještě hůř, když Huňák vymetl pavučiny v Klementově svatyni 5:0. Potom se konečně ke slovu dostali i hosté. Nejprve Takács neproměnil svojí šanci, po něm Vykoukal namířil trestný kop do břevna. Gólově se prosadil až tři minuty před koncem prvního poločasu Krčál, když snožoval na 5:1, ale do přestávky se náramě prosadil domácí Neppl a upravil poločasový výsledek na 6:1.

Hesov po přestávce začal lépe a v první šanci se ocitl Krčál, ale Stzránského v Černožické brance nepřekonal. EDomácí tým potom už hrál zkušeně a do mnoha šancí hesov nepouštěl. Nudný futsal, který druhý poločas nabídl , přinesl vážnější akci až ve 31. minutě , kdy Hrubý zvýšil na 7:1.
Černožice pokračovali v aktivní hře, která však mnoho krásy nepřinesla a brankář Stránský byl prakticky bez práce. Přesto se opět radovali z gólů, když se podruhé v zápase prosadil Neppl.

Na jeho gól dokázal odpovědět Pražák, který tak upravil na konečných 8:2.
Góly: Šmíd 2, Neppl 2, Tomášek, Tokár, Huňák, Hrubý – Krčál, Pražák. Rozhodčí: Felkl, Trocha, ŽK: 1:0.. Poločas: 6:1. Hesov: Klement – Krčál, Vykoukal, Matějka, Pártl, Takács, Pražák.