Oslabení volejbalisté Jiskry porazili doma Želetavu

Havlíčkův Brod – V dalším kole krajského přeboru ve volejbale nastoupil brodský tým v roli favorita i bez opor, hlavního smečaře Tomáše Trnky a univerzála Jana Endála, k domácímu zápasu se Želetavou, kterou dvakrát porazili.

2.2.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

KRAJSKÝ PŘEBOR MUŽŮ
1. zápas H. BROD – ŽELETAVA 3:0
Za absentujícího smečaře Trnky nastoupil na jeho post Petr Dostál a jako univerzál se představil Meloun. Od samého úvodu utkání bylo jasné, kdo bude na palubovce kralovat.

Brodským volejbalistům vycházely všechny činnosti od příjmu přes nahrávku až po útok. Protože soupeř nestačil na herní rytmus zareagovat, mohli se volejbalisté Jiskry brzo radovat z vítězství 3:0.

H. Brod: Kliment, Meloun, Dostál, Žikeš, Hladík, Veselý, Sommer, Matějka, Kovářů. Sety: 12, 19, 24.

2. zápas H. BROD – ŽELETAVA 3:1
Do druhého zápasu nastoupila Jiskra se změnami v sestavě. Po dlouhém zranění nastoupil na postu libera Kovářů a univerzála si zahrál junior Matějka a Meloun se přesunul na smeč.

Než si tato sestava sedla, vázla ve hře Brodu organizace. Posadili tak soupeře na koně, a to vyústilo v sadu nevynucených chyb na straně domácích a díky tomu Želetava vyhrála první set.

Také do druhého setu nastoupili lépe hosté, ale koncovku lépe zvládli volejbalisté Jiskry a srovnali na 1:1.
Ve třetím setu se zlepšila hra Žikeše a Hladíka a drama skončilo. Brod byl lepší a svojí vlastní hrou, která je pro ně typická, si uhrál druhý zápas pro sebe.
H. Brod: Kliment, Meloun, Dostál, Žikeš, Hladík, Veselý, Sommer, Matějka, Kovářů. Sety: -26, 23, 16, 11.

2.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
Potravinová banka. Ilustrační foto.

Potravinová banka potřebuje nutně dobrovolníky

Cizinec dostal s vozidlem smyk a havaroval

Havlíčkův Brod – Softballisté Havlíčkova Brodu dokázali po roce opět zvítězit v naší nejvyšší soutěži a obhájit tak loňský premiérový titul.

Jihlava - Jedním z největších překvapení voleb před čtyřmi lety na Vysočině byl poslanecký mandát pro Martina Lanka. Ten kandidoval za hnutí Úsvit a získal více hlasů než poslankyně za ODS. Do voleb jde Martin Lank i letos, a to na kandidátce Realistů