Taková je situace v brodském Pramenu, který nestačil v ledečské sportovní hale na K5 Brno a prohrál 2:4.

FUTSALOVÁ DIVIZE E
H. BROD – K5 BRNO 2:4


Hráči Pramenu nastoupili hodně v okleštěné sestavě, když nastoupili bez Kaplana, Šnobla a Hejkala. Naopak se po delší odmlce vrátil do týmu Jan Šimon. Hosté přijeli do Brodu s jednoduchou taktikou dlouhých míčů od brankáře a obránců na vysoké útočníky, Strádala, Strejčka a Trojáčka. Prvně jmenovanému zkazil radost brodský gólman Koudelka, ale o minutu na to při akci jak přes kopírák, se smál už brněnský útočník Strádal.

Domácí odpověděli pokusem Šimona a tečovanou střelou Valáška. Velmi aktiví Valášek zahodil další dvě slibné akce a na druhé straně Koudelka nejprve vypíchl míč od nohy Strejčka a potom zlikvidoval sólo Klímy. Štěstí už při brodském gólmanovi nestálo při střele Trojáčka, kterou vyrazil na roh a z něj se prosadil Klíma a zvýšil na 0:2. A aby toho nebylo málo, tak vzápětí zvyšoval na rozdíl tří gólů Brychta. Jenže Pramen se nevzdal a do konce poločasu se podařilo Semrádovi a Böhmovi snížit na 2:3.

Domácí vycítili po přestávce šanci s výsledkem něco udělat a vidět byl opět Valášek, ale ten souboje s výborným gólmanem Pšurným prohrával. Potom se šance střídali na obou stranách a brodský Martínek dokonce trefil tyč. Dvě minuty před koncem utkání se domácí rozhodli ke hře bez brankáře. Ale Brno jí jí hned potrestalo Trojáčkem, který upravil na konečných 2:4.

Góly: Semrád, Böhm – Strádal, Klíma, Brychta, Trojáček. Rozhodčí: Petr ml., Bělovský. Poločas: 2:3. H. Brod: Koudelka – M. Martínek, Stojan, Dolejší, Semrád, Böhm, Šimon, Valášek.