V posledním turnaji se jim podařilo porazit Orel Hlinsko 6:4 a uhrát remízu s Realem Hlinsko 4:4.

FUTSALOVÁ DIVIZE D
HESOV – OREL HLINSKO 6:4

Zápas začal ve velkém tempu, kdy si oba týmy vytvářely gólové příležitosti a gólmani předváděli své umění. První branky se diváci dočkali až v patnácté minutě. To hosté zahráli ve vápně rukou a Miloš Krčál penaltu bezpečně proměnil. Pribina se dlouho z vedení neradovala. Dvě minuty před odchodem do kabin se podařilo Orlům vyrovnat. Na Sádovského přihrávku si naběhl Najman a ten poprvé překonal Klementa.

Strhnout vedení na stranu Hesova mohl Strašil, ale toho vychytal hlinecký gólman Kampů. Trest přišel záhy, kdy se z protiútoku prosadil Holec, který upravil na 1:2.

I druhý poločas začal šancemi na obou stranách, ale jak hlinecký Doležal, tak i autor první branky měli vychýlenou mušku. Ve 23. minutě přišel faul Orlů a Pribina zahrávala přímý kop.

K němu se postavil Krčál a ten posadil míč na hlavu Matějky, který vyrovnal na 2:2. Jenže i podruhé radost netrvala dlouho.

Nekoncentrovanost domácích potrestal opět Najman, kterého našel před brankou Hájek. O chvíli na to si tito hráči své úlohy vyměnili a Hájek zvyšoval už na 2:4 a s hráči Hesova to nevypadalo dobře. Jenže domácí se nevzdali a po pěkné nahrávce Krčála snížil Matějka. Vyrovnat mohl záhy Adamec, který šel sám na hlineckého gólmana, ale svůj únik neproměnil.

Úspěšný byl až Tomas, který nadvakrát překonal Kampů. Ten byl vzápětí poslán do sprch za hraní mimo brankářské území, a viděl tak od rozhodčího červenou kartu.

Z následného přímého kopu strhl vedení na stranu Hesova opět Tomas a výhru pečetil na konečných 6:4 Krčál.
Góly: Krčál 2, Matějka 2, Tomas 2 – Najman 2, Holec, Kučera. Rozhodčí: Trocha, Kovárník. Bez ŽK. ČK: 0:1 (Kampů). Poločas: 1:2. Hesov: Klement – Vykoukal, Strašil, Kratochvíl, Tomas, Krčál, Matějka, Holas, Adamec.

HESOV – REAL HLINSKO 4:4
Oproti zápasu s Orlem Hlinsko začal Hesov ve vlažném tempu, za což je hned potrestal Bonaventůra.

Ten mohl dokonce přidat druhou branku, ale svoji šanci zahodil. Vyrovnání se tak dočkala Pribina, když Strašilovu střelu šikovně tečoval Adamec. Hlinecký Real ale získal svůj náskok brzy zpět, když se samostatnou akcí blýskl Novák.

Několik šancí hesovských futsalistů zneškodnil dobře chytající Mataj.

Potom na druhé straně trefil Bříza břevno Klementovy branky. V šestnácté minutě se opět prosadil Bonaventůra, ale do poločasu na 2:3 snižoval Krčál. Hned po přestávce se podařilo vyrovnat Holasovi. Potom uviděl žlutou kartu Tomas za faul na Nováka a následný pas potrestán nebyl. Skóre se měnilo o chvíli později. Adamcovu střelu vyrazil hlinecký gólman na roh, který se nepovedl, a Mataj tak mohl vyhodit míč na Břízu, který nahrál Cestrovi a ten poslal Real do vedení.

Pět minut před koncem přišel faul na Krčála, následný trestný kop obrana hostí zablokovala do autu a po jeho zahrání vyrovnal Matějka na konečných 4:4.

Góly: Adamec, Krčál, Holas, Matějka – Bonaventůra 2, Novák, Cestr. Rozhodčí. Trocha, Felkl. ŽK: 2:1. Poločas: 2:3. Hesov: Klement – Vykoukal, Strašil, Kratochvíl, Tomas, M. Krčál, Matějka, Holas, Adamec.