FUTSALOVÁ DIVIZE E
H. BROD – NASAN BRNO 0:5
Brněnští hráči od začátku utkání hráli ve velkém tempu, kdy si rychle měnili míč i místa a domácí stačili jen přihlížet. Jen díky brankáři Koudelkovi se na samém začátku utkání neměnilo skóre. Ten se vyznamenal při šancích Rampuly s Krejsou a doslova čaroval, když na brankové čáře vypíchl míč Trčkovi.

Domácí odpověděli dvěma šancemi Šimona, ale ani on neuspěl a o minutu na to se za hlavu držel Bláha, který spálil vyloženou šanci.

Zákonitě musel přijít trest. Hostující Jáša vystihl rozehrávku v brodské obraně a Rampula do prázdné branky otevřel účet zápasu. Do další šance se dostal Rampula a ten na rozdíl od Bláhy byl produktivní – 0:2. Do poločasu se snažil Pramen snížit, ale šance Valáška, Šimona a Martínka brněnský brankář Černý pochytal a navíc Šimon pět vteřin před sirénou neproměnil trestný kop.

Tak jak skončil první poločas, začal i ten druhý, ale brankář Černý byl opět neprůstřelný při šancích Semráda, M. Martínka a Dolejšího. Potom začali na palubovce úřadovat rozhodčí. Nejprve ocenili pouze žlutou kartou faul Kramoliše na brodského brankáře Koudelku a potom ten samý hráč chybně střídal, což rozhodčí přehlédl. Kramoliš by tak po druhé žluté kartě viděl červenou a šel by se předčasně sprchovat.

Když druhý rozhodčí „spolkl“ pád hostujícího hráče a Duša z trestného kopu zvýšil na 0:3, bylo už prakticky po zápase. „Tohle byly podle mě zlomové momenty zápasu,“ je přesvědčen vedoucí týmu Pramenu, František Milichovský. V závěru se ještě Nasan dvakrát prosadil a odemkl tak Pramenu dveře do krajského přeboru. „Rozhodly naše nepochopitelné chyby, rozhodčím se zápas také nepovedl, ale nechci tím snižovat výkon hostů,“ nechal se slyšet Milichovský.
Góly: Rampula 2, Duša, Kozlík, Krampoliš. Rozhodčí: Holub, Kliner. ŽK: 2:2. Poločas: 0:2. H. Brod: Koudelka – M. Martínek, Jaroš, Dolejší, Semrád, Šimon, J. Martínek, Bláha, Valášek.